13.00 Tenisz, ATP-torna, Dubaj, negyeddöntők (Eurosport 2)
13.20 Sífutás, világbajnokság, női 4X5 km váltó (Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, Szuperliga: Kolozsvári CFR–Aradi UTA (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
17.00 Sílövészet, világkupa, féri spint (Eurospot 2)
17.30 Női kézilabda, ifjúsági barátságos mérkőzés: Románia–Szlovákia (Pro Arena)
19.00 Tenisz, WTA-torna, Austin (Digi Sport 2)
19.00 Tenisz ATP-torna, Santiago (Prima Sport 3)
19.30 Gyorskorcsolya, világbajnokság (Eurosport 1)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Kielce–Barcelona (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 4)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga: FCSB–Petrolul (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
21.00 Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő: Debrecen–Puskás Akadémia (M4 Sport)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Magdeburg–Bukaresti Dinamo (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Spanyol Kupa, elődöntő: Real Madrid–Barcelona (Digi Sport 1)
23.00 Tenisz, WTA-torna (Digi Sport 2)
Niczuly Roland jövője továbbra is élénken foglalkoztatja a román sportsajtót, az utóbbi időben több, egymásnak ellentmondó sajtóértesülés is napvilágot látott a Sepsi OSK hálóőrének kapcsán. Egyelőre még semmi sincs eldőlve.
Egy nem túl magas színvonalú, töredezett játékot hozó és feszültségekkel teli meccs volt az év utolsó székely jégkorong rangadója. A küzdelmes csatát a Sportklub nyerte a GYHK otthonában, ebben nagy szerepe volt Melnyicsuk kapus bravúrjainak.
Csíkszeredában sem csak az inflációs rátával nő jövőre a helyi adók mértéke, hanem emelt adókulcsot vezetnek be az ingatlan- és gépjárműadó kiszámításánál, sőt még adókedvezményeket is eltörölnek.
Orbán Viktor magyar miniszterelnök napjai meg vannak számlálva – így vélekedik Ludovic Orban egykori román kormányfő.
Robbanás történt egy bárban szilveszter éjszaka a Wallis kantonbeli Crans-Montanában, a híres síparadicsomban, többen meghaltak – közölte a svájci rendőrség.
Négyszáz darab csempésztojással bukott le egy román kamionos Olaszországban. Fejbe vertek egy férfit Bánffyhunyadon, mert nem tudta a karácsonyi ének szövegét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!