A Godako Utánpótlás Kupa egyfajta erőfelmérő is minden évben, hiszen itt láthatják az edzők, szülők, hogy milyen fejlődést értek el a legkisebb ökölvívó gyerekek az ezt megelőző időszak edzései során. Itt, mint mindig, most is a legfiatalabbak, illetve nagyobbak, de az ökölvívást rövidebb ideje folytató gyerekek léptek szorítóba.
A gyergyószentmiklósi központnál nevelkedők mellett sepsiszentgyörgyi, baróti, kézdivásárhelyi és gyimesi gyerekek is kesztyűt húztak.
Az esemény hagyománya, hogy ilyenkor nem hirdetek győzteseket, mindenki egyforma elismerésben részesül, de Huszár Árpád vezetőedzőnek is alkalma van egy helyen szemtől szembe látni az egyesület alegységeiben dolgozó tanítványok teljesítményét.
A díjazásban az EGÖSK egyik fontos támogatója, Kovács Zoltán, illetve Gyergyószentmiklós nemrégiben újraválasztott polgármestere, Nagy Zoltán is szerepet vállalt.
A jó színvonalú mérkőzéssorozat után most sem maradhatott el az ilyenkor szokásos nagy csoportkép elkészítése.
Az itt látható gyerekekből többen ősszel már komoly téttel bíró mérkőzéseken is ringbe szállnak, a Magyar Ökölvívó Utánpótlás Bajnokságon.

Újabb külföldi kihívás vár Gabriel Debeljuhra. A Sepsi OSK korábbi horvát támadója a litván bajnok Kauno Žalgiris együtteséhez szerződött, amely jelenleg a Bajnokok Ligája selejtezőjében is érdekelt.
Újabb tapasztalt labdarúgóval erősítette meg keretét a Sepsi OSK. A háromszéki klub a 34 éves Lindsay Rose-t szerződtette, aki korábban többek között az Olympique Lyon és a Legia Warszawa színeiben is futballozott.
Előzetes letartóztatásba került egy 17 éves lány, miután a gyanú szerint egy rendőrt ütött fejbe egy fabottal egy háromszéki intézkedés során. A rendőr 7–9 nap alatt gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Donald Trump amerikai elnök egyelőre elhalasztja az Irán elleni újabb katonai csapást, amennyiben rövid időn belül sikerül megállapodást kötni.
Romániában az elmúlt hetekben heves esőzések voltak, az ország mégsem mentesül a Duna alacsony vízállása miatti problémáktól, hiszen már a cernavodai atomerőmű működése is veszélybe került.
Százszázalékos kamatra adott kölcsönt a letartóztatott uzsorás. Akár 40 fok is várható vasárnap a nyugati országrészben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!