10.00 Úszás, vizes világbajnokság, Budapest (M4 Sport)
12.30 Kerékpározás, Mallorcai körverseny (Eurosport 1)
13.00 Kajak-kenu, szlalom világkupa, Ljubljana (Eurosport 2)
13.30 Motorversenyzés, Moto 3, Moto 2, Moto GP, Hollandia, futam (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
14.30 Műúszás, vizes világbajnokság, Budapest (M4 Sport)
14.30 Tenisz, WTA-torna, Eastbourne (Digi Sport 1)
14.30 Tenisz, WTA-torna, Bad Homburg (Digi Sport 4)
16.00 Tenisz, ATP-torna, Mallorca (Prima Sport 2)
16.30 Tenisz, ATP-torna, Eastbourne (Eurosport 2)
19.00 Úszás, vizes világbajnokság, Budapest (M4 Sport)
20.00 Lovaglás, Global Champions Tour, Párizs (Eurosport 2)
20.00 Golf, PGA-körverseny, Cromwell, Egyesült Államok (Eurosport 2)
22.00 Férfi vízilabda, vizes világbajnokság, Budapest: Magyarország–Georgia (M4 Sport)
Az FK Csíkszereda megállapodott a Győri ETO-val Bödő Efraim Zoltán szerződtetéséről, így a saját nevelésű fiatal középpályás a magyar bajnoki címvédőnél folytatja – az átigazolást Szondy Zoltán klubelnök megerősítette a Székely Sportnak.
Labdarúgói pályafutása legnehezebb időszakán megy keresztül a Sepsi OSK nyolc hónapra eltiltott csapatkapitánya, Cosmin Matei. A 34 éves labdarúgó a Székely Sportnak adott exkluzív interjújában elárulta, minden erejével a visszatérésre koncentrál.
Egy 68 éves férfi fulladt a tengerbe Eforiénál csütörtök délután, miután a nap folyamán háromszor is kimentették a hullámok közül a vízimentők, de újra és újra bement a vízbe. Eforie Nord strandjain vörös zászló van kitűzve, tilos a fürdőzés.
Rengeteg erdélyi magyar dolgozott életében Magyarországon vagy más európai államban, sokan most is a „messzi idegenben”, külföldi munka során keresik meg kenyerüket. A nyugdíj előtt ezért fontos kérdés: elvesznek-e a külföldön szerzett évek.
John Ratcliffe, az Egyesült Államok Központi Hírszerző Ügynökségének (CIA) igazgatója a héten Moszkvába tett látogatása során figyelmeztette az orosz tisztviselőket, hogy ne fokozzák a feszültséget a balti NATO-tagállamokkal szemben.
Tudták, hogy 2Petru Groza egyszer a szőnyegen csúszva, Joszif Sztálint simogatva esedezett kegyelemért? Kun Miklós történész KMN-es előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!