Egy meccset nyertek az aranyérmesnél

Józsa Csongor 2022. november 23., 13:44 utolsó módosítás: 2022. november 23., 13:46

A címvédő otthonában vendégszerepelt a Székelyudvarhelyi ISK-SZAK a férfi asztalitenisz Szuperliga negyedik fordulójában a két veretlen gárda összecsapásán.

György Szilárd szerezte az udvarhelyiek pontját Fotó: Erdély Bálint Előd

A fővárosban rendezett találkozó előtt mindkét alakulat hozta párharcait, így az idei kiírás derbije volt ez a párharc.

A nyitómeccsen viszonylag simán maradt alul a vendégek svéd légiósa, Sebastian Loso. Sokkal kiélezettebb volt György Szilárd találkozója, amelyet a döntő szettben tudott hozni az udvarhelyi asztaliteniszező, így összesítésben egyenlített az ISK-SZAK.

Két 3–1-es hazai siker követte ezt, Tamás Szabolcs és Loso is kikapott, így a Steaua érvényesítette a papírformát, összesítésben is 3–1-re diadalmaskodott.

A György István által irányított alakulat legközelebb december 11-én, vasárnap 16 órától játszik bajnoki meccset, akkor a városi sportcsarnokba a Besztercei VSK érkezik.