12.00 Labdarúgás, világbajnokság: Argentína–Szaúd-Arábia (TVR 1, M4 Sport)
15.00 Labdarúgás, világbajnokság: Dánia–Tunézia (TVR 1, M4 Sport)
15.00 Curling, Európa-bajnokság, Östersund, Svédország (Eurosport 1)
18.00 Labdarúgás, világbajnokság: Mexikó–Lengyelország (TVR 1, M4 Sport)
19.45 Férfi kézilabda, Európa Liga: Aix–Ferencváros (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
21.00 Labdarúgás, világbajnokság: Franciaország–Ausztrália (TVR 1, M4 Sport)
21.30 Férfi kézilabda, Európa Liga: Montpellier–Göppingen (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
Sorsdöntő megmérettetés várt vasárnap délután az FK Csíkszeredára a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának 29. fordulójában: ha legyőzi közvetlen riválisát, a Petrolult, elmozdulhatott volna az osztályozót jelentő helyekről.
Idegenlégiósai és több alapembere nélkül lépett jégre vasárnap késő este Bukarestben a Csíkszeredai Sportklub jégkorongcsapata. A kék-fehérek becsülettel küzdöttek, de a Red Hawks hatékonyabb volt és végül 6–4-re győzött.
Facebook bejegyzésben hagyott búcsúüzenetet, nem sokkal később holtan találtak rá egy csíkszeredai nőre hétfő este.
Adrian Cozma Szatmár megyei nemzeti liberális párti (PNL) képviselő, a román képviselőház alelnöke és családja Dubajban rekedt, miután az Egyesült Államok és Izrael által Irán ellen indított támadás nyomán törölték a légi járatukat.
Nyíltan felsorakozott a Demokratikus Koalíció (DK) mögé Lakatos Péter, az RMDSZ Bihar megyei szervezetének egykori elnöke, aki egyetért Dobrev Klára ellenzéki alakulatával, hogy a határon túli magyaroknak nem kellene szavazniuk az anyaországi választáson.
Fejes Rudolf Anzelm és hívei hosszú időn át farkasszemet néztek a végrehajtóval, a patthelyzetet végül a polgármesteri hivatal oldotta fel, ideiglenesen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!