10.15 Tenisz, WTA-torna, Abu Dhabi (Digi Sport 2)
11.00 Tenisz, WTA-torna, Kolozsvár (Pro Arena)
11.00 Teremlabdarúgás, Európa-bajnoki selejtező: Ciprus–Románia (Digi Sport 1)
12.00 Alpesi sí, világkupa, Saalbach, óriásműlesiklás (Eurosport 1)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Rotterdam (Digi Sport 4, Prima Sport 3)
14.40 Terepkerékpározás, világkupa, Maldegem (Eurosport 2)
17.05 Kerékpározás, Valenciai körverseny (Eurosport 2)
18.00 Labdarúgás, Szuperliga: Kolozsvári CFR–Hermannstadt (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
18.45 Női kézilabda, NB I.: Ferencváros–Mosonmagyaróvár (M4 Sport)
20.00 Férfi kosárlabda, Eurokupa: Aris–Kolozsvári U-BT (Prima Sport 2)
20.30 Labdarúgás, Szuperliga: U Craiova–Kolozsvári U (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
20.30 Labdarúgás, NB I.: Zalaegerszeg–Ferencváros (M4 Sport)
21.00 Férfi vízilabda, Bajnokok Ligája: Nagyváradi VSK–Savona (TVR Sport)
21.45 Labdarúgás, Belga Kupa: Genk–Bruges (Prima Sport 4)
22.00 Labdarúgás, Spanyol Kupa: Leganes–Real Madrid (Digi Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Angol Ligakupa: Newcastle–Arsenal (Digi Sport 3)
Nem tartott a Fradival az ausztriai edzőtáborba Pászka Lóránd, a napokban kiderül, hol folytatja pályafutását a székely labdarúgó. A 29 éves balhátvéd legkitartóbb kérője az első élvonalbeli idényére készülő FK Csíkszereda.
Folytatódik a Székely Sport új videósorozata, a Helyzetbe hozunk! – Gyurka Csabával és Szabó Előd-Zsolttal. Szó esik a Sepsi OSK körüli botrányokról, a Szondy-interjú utórezgéseiről, klubvébéről, pikáns futsalpárharcról és hoki Kontinentális Kupáról.
Elsőfokú árvízvédelmi készültséget rendelt el hétfőn az Országos Hidrológiai és Vízgazdálkodási Intézet (INHGA) tizenöt megye folyóvizeire.
Több módosító javaslatot nyújtott be a Szociáldemokrata Párt (PSD) a deficitcsökkentő intézkedésekről szóló törvénytervezethez, amelyért hétfőn készül felelősséget vállalni a kormány a parlamentben.
A benzin és a gázolaj jelentősen drágul augusztus 1-jétől, amikor mind az üzemanyagok jövedéki adója, mind az általános forgalmi adó (áfa/TVA) értéke emelkedik a Bolojan-kormány deficitcsökkentő intézkedéscsomagjának hatályba lépése nyomán.
Az ember igyekszik érteni, hogy a természetet óvni kell. És azt is, hogy az állatokat szeretni kell. De azt is meg kellene érteni, hogy jelen pillanatban nem az embernek kell mennie, hanem a medvének. Pont.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!