12.00 Sznúker, világbajnokság (Eurosport 1)
13.00 Tenisz, ATP-torna, Madrid (Digi Sport 2)
14.50 Kerékpár, Spanyol körverseny, nők, 2. szakasz (Eurosport 2)
15.00 Női kézilabda, Virágok Ligája: Zilah–Brassói Corona (Pro Arena)
17.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Zsilvásárhelyi CSM–Nagybánya (Pro Arena)
19.00 Kosárlabda, román élvonal: FC Voluntari–Nagyvárad (Digi Sport 3)
19.00 Női kosárlabda, NBI: DVTK HUN-Therm–SERCO UNI Győr (M4 Sport)
19.45 Kézilabda, Bajnokok Ligája: Aalborg–Veszprém (Digi Sport 4, Prima Sport 2, Orange Sport 3)
20.45 Kosárlabda, Euroliga: Fenerbahce–Monaco (Digi Sport 3)
21.00 Labdarúgás, Király-kupa, elődöntő: Al Nassr–Al Khaleej (Prima Sport 3)
21.45 Kézilabda, Bajnokok Ligája: Magdeburg–Kielce (Digi Sport 4, Prima Sport 4, Orange Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Borussia Dortmund–PSG (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1, M4 Sport)
Az FC Voluntari és a Corvinul sem hibázott idegenben, így azonnal kihasználták a Sepsi OSK vereségét. A háromszéki együttes előnye olvadt a harmadikkal szemben, míg az első helyért folytatott harcból szinte biztosan kiszállt.
Az idei szezon első versenyét rögtön győzelemmel ünnepelte Norbert és Francesca Maior, a testvérpár magabiztos sikert aratott a 34. Hargita Ralin. Ezzel az elmúlt hat évben ők a hatodik páros, amely megnyeri a hargitai futamot.
Felborult egy személyautó vasárnap délután a Ratosnyához tartozó Andrenyásza település határában. A járműben két felnőtt és egy kiskorú utazott, mindhárman még a mentők kiérkezése előtt elhagyták a feje tetejére állt autót.
Új romániai magyar politikai alakulat létrehozását harangozta be az április 12-ei országgyűlési választáson győztes Tisza Párt legismertebb erdélyi aktivistája.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!