Dobogóra álltak a csíki dzsúdósok a fővárosban

Dobos László 2022. március 22., 15:28

Bukarestben rendezték meg az elmúlt hétvégén az U23-as korosztály egyéni országos cselgáncsbajnokságát, ahonnan a csíkszeredai sportolók három éremmel tértek haza.

Albu Botond edző és a három csíki érmes sportoló Fotó: Forrás: Albu Botond/ facebook

A bukaresti Floreasca sportcsarnokban lezajlott vetélkedőn Lajos Orsolya (57 kg-os súlycsoport) és Radvánszki Szilárd (81 kg) a dobogó legmagasabb fokára állhatott fel, Székely Botond (60 kg) harmadik lett, Szász Róbert (66 kg) pedig az előkelő 5. helyen végzett.

Lajos és Radvánszki a VSK Csíkszereda cselgáncsozója, Székely és Szász pedig a Csíkszeredai ISK színeiben versenyzik.

Fotó: Forrás: Albu Botond/ facebook

A sportolókat felkészítették: Papp Róbert Flórián, Albu Botond és Dániel Albert edzők.