12.00 Kerékpározás, olasz körverseny, Giro d`Italia (Eurosport 1)
12.00 Tenisz, WTA-torna, Róma (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Róma (Eurosport 2)
13.00 Kerékpározás, magyar körverseny, Tour de Hongrie: Kaposvár–Pécs (M4 Sport)
14.25 Motorversenyzés, Moto GP, Franciaország, edzés (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
17.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Bukaresti CSM–Mioveni (Pro Arena)
17.30 Labdarúgás, Szuperliga: Voluntari–Botoșani (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
17.40 Kajak-kenu, világkupa, Szeged (M4 Sport)
18.45 Hegyikerékpározás, világkupa, Nove Mesto (Eurosport 1)
19.30 Labdarúgás, Bundesliga 2: Magdeburg–Nürnberg (Prima Sport 3)
19.45 Rögbi, Szuperliga: Steaua–Nagybánya (Prima Sport 1)
20.30 Labdarúgás, Szuperliga: Rapid–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
21.00 Férfi vízilabda, Bajnokok Ligája: Ferencváros–Brescia (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Köln–Hertha (Orange Sport 4, Prima Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Lazio–Lecce (Digi Sport 3, Orange Sport 2, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Ligue 1: Lens–Reims (Orange Sport 3, Prima Sport 5)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Mallorca–Cádiz (Digi Sport 4, Prima Sport 2)
23.00 Golf, PGA-körverseny, Dallas, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Cikkünkben összegyűjtöttük, hogy lehet önkéntes alapon fizetni az egészségbiztosítást, mekkora összegről van szó, és milyen időtartamra szól a biztosítás.
Ikertestvére amszterdami útja miatt illegális schengeni tartózkodással gyanúsították meg a Politico újságíróját a kolozsvári reptéren. Több tengerparti üdülőhely maradt áram nélkül a hálózat túlterheltsége miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!