A Sakaka és Neom közötti 709 kilométeres táv 375 kilométeres gyorsasági szakaszát 3 óra 8 perc 40 másodperces idővel nyerte a chilei versenyző. 1 perc 5 másodperccel maradt le tőle a második helyen befutó ausztrál Toby Price (KTM), a harmadik helyen pedig az amerikai Ricky Brabec (KTM) végzett, 2 perc 50 másodperces hátránnyal.
Összetettben a chilei Jose Cornejo (Honda) tartja vezető helyét, de mindössze 66 másodperces hátránnyal következik utána az ausztrál Toby Price (KTM), az ideiglenes dobogó harmadik helyén a brit Sam Sunderland (KTM) áll 5:57 perces hátránnyal.
Gyenes Emánuel (KTM) idei legjobb eredményével a 22. helyen ért célba, 30 perccel és 38 másodperccel a győztes után.
Gyenes megnyerte a Malle Moto kategóriát és második volt a Maratonban. Összetettben a szatmárnémeti versenyző a 30. helyen áll, 05:37:08 órás lemaradással.
Gyenes a harmadik helyen áll a szervizcsapat nélkül induló pilóták (Malle Moto) kategóriájában, 59:19 perc hátránnyal az éllovas olasz Maurizio Gerinihez képest, akit a litván Arunas Gelazninkas követ 32 másodperces lemaradással.
A Maraton kategóriában a második helyen áll a szatmárnémeti motoros, 3:22:53 órával a spanyol Tosha Schareina (KTM) mögött. Kedden Neom körül, egy 579 kilométeres hurokban folytatódik a verseny, ebből 465 kilométer a mért szakasz.
Kedden Neom körül, egy 579 kilométeres hurokban folytatódik a verseny, ebből 465 kilométer a mért szakasz.
A Kézdiszentléleki Perkő hosszú évtizedek óta meghatározó alakja a háromszéki labdarúgásnak, az 1954-ben alapított labdarúgóklub Kovászna megyében egyedülálló módon ötven éve megszakítás nélkül tagja a megyei élvonalnak.
Gyakorlatilag már negyedóra után eldőlt a három pont sorsa, az FCSB kétszer is betalált az FK Csíkszereda ellen. A házigazda székelyföldiek nem tudtak válaszolni, és a második mérkőzésüket is elveszítették a labdarúgó Szuperliga új idényében.
A körforgalomban való közlekedés gyakran okoz nehézséget a járművezetőknek, az egyik leggyakoribb dilemma pedig, hogy kell-e indexelni a kereszteződésbe való behajtáskor. A rendőrség videóban adott egyértelmű választ.
A magyar kormánynak kötelessége a határon túli magyarok jogainak képviselete, ami azt is jelenti, hogy ezekből a jogokból nem lehet elvenni – hangsúlyozta Tarr Zoltán Fehéregyházán.
Ukrajna előbb-utóbb elveszíti majd azokat a nyugati területeit, amelyek korábban Lengyelországhoz, Magyarországhoz és Romániához tartoztak – jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!