11.00 Tenisz, WTA-torna, Bukarest (Digi Sport 2)
14.30 Tenisz, WTA-torna, Csennai (Digi Sport 4)
15.00 Kerékpározás, luxemburgi körverseny (Eurosport 1)
17.00 Kerékpározás, szlovák körverseny (Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, Youth League: Bayern–Barcelona (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
19.15 Női kézilabda, NB I.: Győr–Siófok (M4 Sport)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Milan–Dinamo Zagreb (Digi Sport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 1)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Sahtar–Celtic (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Szeged–Barcelona (Digi Sport 3, Orange Sport 4)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Real Madrid–Leipzig (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Manchester City–Dortmund (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Juventus–Benfica (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Maccabi Haifa–Paris SG (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 4)
Egészen jó mérkőzést játszott a Sepsi OSK és a Konstancai Farul a labdarúgó Szuperliga 6. fordulójának meccsén. Két fiatal játékos talált be, újabb döntetlen jegyzett a háromszéki alakulat.
Az élvonalbeli bajnokságot szervező Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) közzétette a Szuperliga következő két fordulójának programját. Az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK a 7. és a 8. játéknapon is közvetlenül egymás után játszik.
Két autó ütközött össze szombaton hajnalban Homoródfürdő és Máréfalva között, hat személyt kellett kórházba szállítani – tudtuk meg a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságtól.
Felhagyott az agglegényélettel az RMDSZ alsóházi frakcióvezetője, megnősült Csoma Botond parlamenti képviselő. A kolozsvári politikus Deák-Sala Rebekát, Kós Károly dédunokáját vette el feleségül.
Átláthatóbb és kiszámíthatóbb támogatási rendszert ígér a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkára, Heidl György a Krónikának adott interjújában.
Tudták, hogy 2Petru Groza egyszer a szőnyegen csúszva, Joszif Sztálint simogatva esedezett kegyelemért? Kun Miklós történész KMN-es előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!