A Hell Boxing Kings nemzetközi versenysorozat elődöntője után néhány nappal kezdődött a Papp László felnőtt országos magyar bajnokság, ahol az Erdélyi Godako Ökölvívó Sportklub – Felcsút SK húsz éves sportolója ismét szorítóba lépett.
Az idei teljesítménye alapján joggal bízhatott abban, hogy megszerezheti első felnőtt bajnoki aranyát. A negyeddöntő is ezt igazolta, ugyanis a 63,5 kilósok kategóriában Csiki végig irányította a mérkőzést, és egyértelműen felülmúlta ellenfelét, Petrovics Krisztofert.
A pontozóbírók is így látták ezt, a székely fiú egyhangú pontozással jutott az elődöntőbe. Ez azonban nem úgy sikerült, ahogyan szerette volna, a Száraz Gergő ellen vívott meccsen az ellenfél jutott tovább pontozással.
„Ez az eredmény teljesen az én felelősségem. A Hell Boxing Kings verseny után olyan szintű teher nehezedett Robira, amelyek miatt jobb lett volna kihagyni az országos bajnokságot.
– mondja Huszár Árpád az Erdélyi Godako Ökölvívó Sportklub – Felcsút SK vezetőedzője.
„Senkit nem érdekel, mennyit dolgozol, csak hogy nyersz vagy veszítesz” – vallja Péter Róbert, a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője. A szakemberrel az embert próbáló szezon tanulságairól, a szakmai háttérmunkáról és a jövő építéséről beszélgettünk.
Újabb nagy lépést tett a feljutás felé a háromszéki klub, miután győzni tudott az eddig veretlen Vajdahunyadi Corvinul otthonában. Ovidiu Burcă csapata ezzel megtartotta ötpontos előnyét az üldözők előtt, valamint felzárkózott az éllovasra.
Leesett a kerékpárról egy idős férfi Bodzafordulón péntek délután, a sérültet a SMURD helikoptere szállította Brassóba a helyi kórházból.
Halálosan megfenyegette és megtámadta az aradi székhelyű Maros-ártér Tájvédelmi Körzet parkőreit egy fatolvajokból álló csoport.
Nagy romboló erejű robbanóanyagot és annak működésbe hozásához szükséges gyutacsokat találtak Szerbiában a Magyarországot Szerbiával összekötő gázinfrastruktúra közvetlen közelében – tájékoztatta Aleksandar Vucic szerb elnök Orbán Viktor miniszterelnököt.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!