Az U13-asoknál második helyen végzett a marosvásárhelyi Szakács-Bordi Sejla (+57 kg-os súlycsoport, Hitakaritori SK) és a csíkszeredai Mihályfalvi Mátyás Kerecsen (Sportklub, 26 kg). Csiszer Péter (34 kg, Csíkszeredai Terra SK) a harmadik helyet szerezte meg, Bogdan Săndulescu (38 kg, Marosvásárhelyi Dimas SK) pedig ötödik lett.
Az U15-ös korosztályban bajnoki címet szerzett a szentegyházi Balogh Péter (60 kg, Csíkszeredai ISK), valamint a marosvásárhelyi Cosmin Huza (50 kg) és Bianca Adelina Ciumas (36 kg) – mindketten Marosvásárhelyi Dimas SK. Ezüstérmes lett Benczédi Tamás (55 kg/ Csíkszeredai Hargita Judo Club), míg a csíkszentdomokosi Boros Balázs (34 kg, Csíkszeredai ISK) és a marosvásárhelyi Ferenczi Larissza Bianka (48 kg, Dimas SK) a dobogó harmadik fokára állhatott.
A csíki sportolókat Dániel Albert, Szőcs László (mindketten ISK), Sinka Szabolcs (Sportklub), Sinka Szabolcs és Bardócz Richárd (Hargita Judo Club), valamint Dánél Sándor (Terra Judo Club) edzők készítették fel.
Zord időjárás közepette lépett pályára a Sepsi OSK szombaton a Bukaresti Dinamo SK vendégeként a labdarúgó 2. Liga 18. fordulójában. A hóvihar sem állította meg a háromszékieket, a mindent eldöntő gólt pedig az utolsó pillanatban szerezték meg.
A pálya egészét hó borítja, a látási viszonyok sem a legjobbak a szombat déli összecsapáson a labdarúgó 2. Ligában.
Nem állt meg rendőrök jelzésére, előbb autóval, majd gyalogosan próbált menekülni egy fiatal Csíkszeredában vasárnapra virradóra. Mint kiderült, ittasan, felfüggesztett jogosítvánnyal vezetett egy lejárt forgalmi engedélyű autót.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul szobor melletti robbantás után mentették fel.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel. Háromrészes interjú Aulich Lajos aradi vértanú testvérének ükunokájával.
Hiába mérséklődött az infláció, tovább emelkednek az árak. Online kihívás miatt gyújtott fel egy autót egy 15 éves brassói tinédzser.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!