Márkos Béla csíkszeredai mesteredzőtől megtudtuk, hogy a bukaresti Rapid sportcsarnokában megrendezett Mega kickbox viadalon, a K1 DFS Cătălin Moroșanu K1 bajnok védjegyével megrendezett versenyen 80 sportklub 826 versenyzője lépett szorítóba. Több mint 20 súlycsoportban, A, B és C szinten zajlottak a küzdelmek, reggel 6 órakor kezdődő mérlegeléssel és éjfélig tartó fárasztó meccsekkel, 40 bíró segédletével.
„Harcosaink a C szinten kezdtek, ahol a 14 sportolónk 13 arany- és egy ezüstéremmel zárta a sikeresnek mondható Mega K1 versenyt. Köszönet Fazakas Hajninak és a szülőknek az önzetlen támogatásért” – nyilatkozta Márkos a Székely Sportnak.
A Kézdiszentléleki Perkő hosszú évtizedek óta meghatározó alakja a háromszéki labdarúgásnak, az 1954-ben alapított labdarúgóklub Kovászna megyében egyedülálló módon ötven éve megszakítás nélkül tagja a megyei élvonalnak.
Hazai pályán folytatja bajnoki szereplését vasárnap a Sepsi OSK és az FK Csíkszereda. A Kolozsvári U, illetve az FCSB elleni mérkőzések előtt Diószegi László és Szondy Zoltán a Székely Sportnak beszélt az esélyekről és a szezon eleji célokról.
Shahed típusú volt az a drón, amelyet pénteken a román légierő egyik F-16-os vadászgépe lőtt le a Buzău megyei Padina térségében – közölte a legfőbb ügyészség.
Menthetetlen, bukott maffiafőnökkel foglalkozni felesleges – reagált Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, volt kormányfő Tusnádfürdőn szombaton elmondott beszédére.
A magyar kormánynak kötelessége a határon túli magyarok jogainak képviselete, ami azt is jelenti, hogy ezekből a jogokból nem lehet elvenni – hangsúlyozta Tarr Zoltán Fehéregyházán.
Egy tökéletes marketinghadjárattal megtámogatott korrekt szuperprodukció, szeretem-utálom táborokkal, no meg egy fontos pozitív eredmény: egy időre lehull a por az irodalmi műről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!