A shorttracklive.info szerint, összetettben, a legkisebbek között, az F kategóriában (U9) a székelyföldiek közül Lőrincz-Mátéfi Viola Veronika a 2., András Vivien a 4., Veress Klára a 7., András Kevin pedig a 4. helyen végzett.
Az E kategóriában (U11) Török Boglárka Anna 9. lett, Lőrincz-Mátéfi Balázs a 17., Fülöp-Hosszú Magor pedig 22. helyen zárt a népes mezőnyben.
A D korosztályban (U13) Márton Henrietta a 8., Gere Cyntia pedig a 19. helyen végzett, a C kategóriában (U15) Barta Nóra a 4., László Judit Sára a 6., Fodor Kristóf pedig a 23. helyet szerezte meg.
A B és A kategóriában (U17é s U19) Gál Sarolta, Farkas Bíborka, Pongrácz-Vákár Kriszta, Csillag Adrienn és Csillag Csongor József ért el ígéretes eredményt.
„Ahhoz képest, hogy nagyon keveset voltunk jegén, szépen teljesítettek a gyerekek” – mondta el a verseny után Kalamár Zsolt, a Csíkszeredai ISK edzője.
Sorsdöntő mérkőzés előtt áll a Sepsi OSK, amely a Voluntari otthonában már ma este bebiztosíthatja visszajutását a Szuperligába. Ezúttal nem lesz ott a lelátón az igazoltan hiányzó Diószegi László klubelnök, aki közösségi oldalán üzent a szurkolóknak.
A Szuperligát szervező Hivatásos Labdarúgóliga nyilvánosságra hozta a felsőház utolsóelőtti fordulójának, illetve az alsóház zárónapjának programját. Utóbbinál több kérdésre csak jövő hétfőn kapunk választ.
Székely János szombathelyi megyés püspök lesz a csíksomlyói pünkösdi búcsú szónoka. A szervezés már javában zajlik, az idei búcsú jelmondata pedig a keresztséget állítja középpontba.
A magyar külpolitika első feladata a bizalom helyreállítása, visszaépítjük Magyarország tekintélyét az EU-ban és a NATO-ban is – jelentette ki Orbán Anita külügyminiszter-jelölt kinevezés előtti meghallgatásán.
„Ízlésromboló rángatózásnak” nevezte Tőkés László nyugalmazott református püspök, az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) elnöke Hegedűs Zsolt tiszás politikusnak, az egészségügyi miniszteri tisztség várományosának táncát.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!