13.15 Sífutás, világkupa, Lillehammer, Norvégia (Eurosport 1)
14.35 Biatlon, világkupa, Östersund, Svédország (Eurosport 1)
15.00 Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York (Eurosport 2)
16.00 Női kézilabda, U20-as felkészülési mérkőzés: Románia–Németország (TVR 2)
17.00 Női röplabda, román bajnokság: Bákó–Balázsfalva (TVR 3)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga: Chiajna–Hermannstadt (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
17.00 Tenisz, Davis Kupa, elődöntő (Digi Sport 2, Look Sport 3)
18.00 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Temesvár–Steaua (Digi Sport 4)
19.00 Női kézilabda, világbajnokság: Románia–Irán (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
19.00 Női kézilabda, világbajnokság: Franciaország–Angola (Telekom Sport 3)
20.30 Pályakerékpár, Bajnokok Ligája, London (Eurosport 1)
20.35 Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 1)
21.00 Labdarúgás, 1. Liga: Clinceni–Dinamo (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
21.00 Labdarúgás, NB I.: Paks–Honvéd (M4 Sport)
21.30 Női kézilabda, világbajnokság: Montenegró–Szlovénia (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport 2)
21.30 Női kézilabda, világbajnokság: Szerbia–Lengyelország (Telekom Sport 3)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Union Berlin–Leipzig (Digi Sport 4)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Granada–Alavés (Telekom Sport 4)
23.15 Labdarúgás, Primeira Liga: Benfica–Sporting (Look Sport)
A korábbi információk alapján még úgy tűnt, hogy a Sepsi OSK Ilfov megyei kiszállását élőben közvetítik a televízióban, végül azonban mégsem tűzték műsorra. A háromszéki klub ugyanakkor megoldást kínál a szurkolóknak, hogy megnézhessék a meccset.
Zord időjárás közepette lépett pályára a Sepsi OSK szombaton a Bukaresti Dinamo SK vendégeként a labdarúgó 2. Liga 18. fordulójában. A hóvihar sem állította meg a háromszékieket, a mindent eldöntő gólt pedig az utolsó pillanatban szerezték meg.
Kasszásnőt ért bántalmazásról számoltak be lapunknak, amely az egyik sepsiszentgyörgyi nagyáruház önkiszolgáló részlegénél történt. A rendőrségnél megerősítették, hogy vizsgálatot indítottak az ügyben.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul szobor melletti robbantás után mentették fel.
Hiába mérséklődött az infláció, tovább emelkednek az árak. Online kihívás miatt gyújtott fel egy autót egy 15 éves brassói tinédzser.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!