A WTA-rangsorban jelenleg 162. Buzărnescu a védett ranglistának, illetve a számos visszalépésnek köszönhetően indulhat a japán metropoliszban jövő pénteken rajtoló olimpia női tenisztornáján.
Buzărnescu mellett két másik román teniszező, Raluca Olaru és Monica Niculescu lesz érdekelt az olimpián, utóbbiak párosban szerepelnek majd.
A teniszezők mellett Románia további 16 sportágban, úszásban, atlétikában, evezésben, labdarúgásban, tornában, 3x3-as kosárlabdában, kerékpározásban, birkózásban, sportlövészetben, kajak-kenuban, asztaliteniszben, ökölvívásban, vívásban, triatlonban, cselgáncsban és íjászatban lesz képviselve Tokióban.
Magyarellenes rigmusoktól volt hangos a Bukaresti Steaua stadionja az FK Csíkszereda elleni kupamérkőzésen.
Túlóráznia kellett a Sepsi OSK-nak a CSM Slatina otthonában. A hosszabbításban szerzett találatokkal a háromszékiek idén is ott vannak a labdarúgó Román Kupa csoportkörében.
Átvette nyereményét szerdán a hatos lottó rekordösszegű fődíjának nyertese - közölte a Román Lottótársaság. A nyeremény értéke 52,839 millió lej, azaz több mint 10,07 millió euró.
Hamarosan egyszerűbbé válhat számos kisebb építkezés és átalakítás Romániában.
A Tisza-kormány szeretné mielőbb lezárni a korábbi külhoni támogatások „számvetését”, hogy a vitatott ügyek tisztázása után a jövőre lehessen összpontosítani – jelentette ki a Krónikának Kollai István nemzetpolitikáért felelős helyettes államtitkár.
… egy turista lezuhant a Fogarasi-havasokban, esélye nem volt a túlélésre … és tessék nézni államelnököt rövidgatyóban!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!