15.00 Tenisz, ATP-torna, Bécs (Eurosport 2)
15.00 Labdarúgás, Youth League: Barcelona–Bayern (Digi Sport 4, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
19.00 Férfi kosárlabda, Európa Kupa: Nagyvárad–Mechelen (Digi Sport 4)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Inter–Plzen (Digi Sport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 1)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Brugge–Porto (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Dinamo–Paris SG (Digi Sport 3, Orange Sport 4, Prima Sport 3)
20.00 Tenisz, ATP-torna, Bázel (Eurosport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Barcelona–Bayern (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Ajax–Liverpool (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Tottenham–Sporting (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 5)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Atlético–Leverkusen (Digi Sport 4, Orange Sport 4, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Napoli–Rangers (Prima Sport 4)
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Első hazai mérkőzését játssza a hétvégén az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK a Szuperliga 2026–2027-es idényében. A második fordulóban a csíkiak az FCSB-t, a sepsiszentgyörgyiek a Kolozsvári U-t fogadják, a vasárnapi találkozók egy órával korábban kezdődnek.
A Bucsecs-hegységben kialakult felhőszakadás miatt villámárvíz öntötte el Bușteni üdülővárost vasárnap délután, megbénítva az egész települést. A víz autókat és embereket sodort el, de elárasztotta az 1-es országutat is.
Hamisak azok az információk, amelyek szerint a polgároknak díjat kell fizetniük, vagy büntetőjogi szankciókkal kell számolniuk azért, mert saját kútjaik vizét használják – közölte a Román Vízügyi Hatóság (ANAR).
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!