12.00 Tenisz, ATP-torna, Monte Carlo (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
12.00 Sportmászás, világkupa, nők, boulder, döntő (Eurosport 1)
14.45 Kerékpározás, abruzzói körverseny, 1. szakasz (Eurosport 1)
17.00 Férfi kosárlabda, ENBL, rájátszás: Voluntari–Liege (Orange Sport 3)
18.30 Női labdarúgás, U19-es Eb-selejtező: Magyarország–Románia (M4 Sport)
19.00 Férfi kosárlabda, román bajnoki: Nagyvárad–Konstanca (Digi Sport 3, Prima Sport 4)
19.00 Női labdarúgás, Eb-selejtező: Románia–Kazahsztán (Digi Sport 1)
21.30 Férfi kosárlabda, Európa Kupa, döntő: Párizs–Bourg (Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő: Real Madrid–Manchester City (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő: Arsenal–Bayern München (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 3)
A Központi Játékvezetői Bizottság (CCA) megtartotta szokásos heti elemzését az elmúlt forduló Szuperliga-mérkőzéseiről, és elismerte, hogy a Bukaresti Dinamo–FK Csíkszereda találkozón Iuliana Demetrescu jogtalanul ítélt tizenegyest a hazai csapat javára.
A Sepsi OSK klubelnöke, Diószegi László a Helyzetbe hozunk! legújabb részében mesélt a háromszéki klub útjáról, kihívásairól és jövőképéről is. Szóba kerültek a játékvezetői döntések, a székelyföldi futball helyzete és a román bajnokság valós arca.
Átvette nyereményét a vasárnapi hatoslottó-sorsolás telitalálatos nyertese, de nem kívánta nyilvánosságra hozni a személyazonosságát – jelentette be kedden a Román Lottótársaság. Néhány dolgot azért mégis elárult magáról.
A világ legdrágább villamosenergiájával rendelkező országok között Románia a 21. helyen áll – derül ki az Intelligens Energia Egyesület (AEI) által összeállított statisztikából, amely 144 ország lakosságának villamosenergia-árait vizsgálja.
Nicușor Dan kedden ismét egyeztet a négypárti kormánykoalíció vezetőivel a bírák és ügyészek speciális nyugdíjának ügyében, kétséges azonban, hogy sikerül-e kialakítani az államfő által meglebegtetett politikai kompromisszumot a pártok között.
Online zajlik majd a gyógyszerek felírása és kiváltása, a páciensek pedig minden egészségügyi adatukhoz hozzáférnek. Továbbá: az adóhatóság rászáll az esküvőszervezőkre, egy férfi pedig az utcán ölte meg volt élettársát, három gyermekének anyját.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!