Két távon indultak a versenyzők, egy félmaratonon, közel 900 m-es pozitív szintkülönbséggel és egy Cross 9 km-es távon 250 m-es pozitív szintkülönbséggel.
A VSK sportolói tizenhat dobogós helyezést szereztek, köztük hét aranyérmet.
Férfi félmaraton (21 km), összetett:
1. Takács Szabolcs, 2. Márton Szabolcs.
Női félmaraton, összetett:
2. Székely Lídia, 3. Dénes Boglárka.
19-29 éves korosztály, nők:
1. Székely Lídia, 2. Dénes Boglárka.
30-39 éves korosztály, nők:
1. Márton Piroska, 2. Imre Judit.
19-29 éves korosztály, férfiak:
1. Takács Szabolcs.
30-39 éves korosztály, férfiak:
1. Márton Szabolcs, 2. Bartha Bálint.
40-49, éves korosztály, férfiak:
1. Sinka Zsolt, 2. Szabó Zoltán, 3. Gothárd József.
Női cross (9 km), 40-49 korosztály:
1. Szabó Kinga.
Férfi cross, 40-49 éves korosztály:
2. Nagy Elemér.
Csodálatosra sikerült a mindössze 19 éves Alin Techereș élete első gólja a felnőttek között: a Sepsi OSK balhátvédje szenzációs rabonával talált be a Bukaresti Steaua otthonában a labdarúgó 2. Liga 8. fordulójában.
Mindhárom pontot begyűjtötte a Bukaresti Steaua otthonában a Sepsi OSK a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának nyolcadik fordulójában, ezzel hatalmas lépést tett az élvonalba való feljutás felé.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
Meggyilkoltak egy 18 éves diáklányt pénteken a Bihar megyei Pelbárthidán, az áldozat holttestét a mezőn találták meg. A Krónika megtudta, hogy a diák a borsi szakképző líceum tanulója volt, és két éve folytatott gyakorlatot a szülőfaluja farmján.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!