11.50 Országúti kerékpár, női svájci körverseny, 1. szakasz (Eurosport2
12.00 Tenisz, ATP-torna, S-Hertogenbosch (Digi Sport 2)
12.05 Gyorsasági Para Kajak-Kenu és Sup Európa-bajnokság (M4 Sport)
12.45 Autósport, FIA WEC-VB, Le Mans-i 24 órás (Eurosport1)
14.00 Országúti kerékpár, szlovén körverseny, 4. szakasz (Eurosport2)
16.00 Autósport, FIA WEC-VB, Le Mans-i 24 órás (Eurosport1)
16.00 Labdarúgó Európa-bajnokság, csoportkör: Magyarország–Svájc (PRO TV, M4 Sport)
16.15 Országúti kerékpár, belga körverseny, 4. szakasz (Eurosport2)
18.00 Tenisz, WTA-torna, S-Hertogenbosch (Digi Sport 2)
19.00 Labdarúgó Európa-bajnokság, csoportkör: Spanyolország–Horvátország (PRO TV, M4 Sport)
22.00 Labdarúgó Európa-bajnokság, csoportkör: Olaszország–Albánia (PRO TV, M4 Sport)
Egy pontra volt szüksége a Sepsi OSK-nak, hogy elérje célkitűzését a másodosztályban. A Chindia Târgoviște ellen megszerezte az előnyt, de a végjátékban akadt izgulnivaló.
Ahogy várható volt, az FC Botoșani elleni győzelem után jelentette be távozását Ilyés Róbert, az FK Csíkszereda vezetőedzője. A szakember elmondta, mentálisan és fizikailag is kimerült, ezért pihenőre vágyik a történelmi idényt követően.
Halálos baleset történt pénteken este Csíkszereda közelében: egy 17 éves csíkszentkirályi fiú életét vesztette, két másik fiatal kórházba került, miután felborultak egy buggy típusú járművel. A sofőr jogosítvány nélkül és ittasan vezetett.
,,Ez egy következmények nélküli ország, ahol mindent ellopnak” – mondogatta az utóbbi időben szomszédom magyarországi unokatestvére, akiről utólag kiderült, hogy jobban él, mint sokan közülünk Erdélyben.
Románia legfiatalabb repülőtere engedélyt kapott a hatalmas Jumbo Jet repülőgépek fogadására.
Kommentelünk, tehát szarban vagyunk. Elmagyarázom, miért.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!