11.00 Labdarúgás, Olimpiai Játékok, Tokió: Mexikó–Franciaország (Eurosport 1, M4 Sport)
12.00 Tenisz, WTA-torna, Gdynia, Lengyelország (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
14.00 Labdarúgás, Olimpiai Játékok, Tokió: Románia–Honduras (Eurosport 2)
14.00 Labdarúgás, Olimpiai Játékok, Tokió: Brazília–Németország (Eurosport 1, TVR 1, M4 Sport)
17.00 Tenisz, WTA-torna, Palermo, Olaszország (Digi Sport 2)
19.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: FK Rigas–Puskás Akadémia (M4 Sport)
20.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: Spartak Trnava–Sepsi OSK (Digi Sport 2, Look Sport+)
20.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: KF Laci–U Craiova (Digi Sport 1)
21.30 Labdarúgás, Konferencia Liga: FCSB–Karagandi (Pro TV)
22.00 Labdarúgás, Konferencia Liga: Újpest–Vaduz (M4 Sport)
A Gyergyói Hoki Klub lezárta a Csíkszeredai Sportklub elleni Erste Liga-negyeddöntőt. Hétfőn este a Vákár Lajos Műjégpályán a címvédő 4:0-s összesítéssel jutott az elődöntőbe, míg a kék-fehérek pontot tettek az idényre.
Összeült a Román Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága, szerdán több ügyben is döntést hozott: az FK Csíkszereda vezetőedzője, Ilyés Róbert kiállítását is elbírálták. A Bukaresti Rapid szurkolói rasszista megnyilvánulásai miatt súlyos büntetést kapott.
Két ember életét vesztette egy közúti balesetben a Kovászna megyével szomszédos Buzău megyében, miután egy személyautó és egy haszongépjármű összeütközött.
Tragikus hirtelenséggel elhunyt Schwartz Róbert, az Erdélyi Magyar Nemzeti Tanács (EMNT) országos alelnöke – közölte kedden Facebook-oldalán a szervezet.
Politikai és jogi lépéseket helyezett kilátásba Teherán Romániával szemben annak nyomán, hogy Bukarest logisztikai támogatást hagyott jóvá az Egyesült Államoknak az Irán ellen folytatott katonai fellépés keretében.
Továbbá: egy tönkretett közlekedési lámpa javítása hónapokba telik, addig mindenki vigyázzon magára. És valaki elégette a szemetét s vele szinte egy egész erdőt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!