16.30 Kerékpározás, Gran Piemonte, Olaszország (Eurosport 1)
19.00 Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Grenchen, Svájc (Eurosport 1)
19.00 Labdarúgás, U20-as barátságos mérkőzés: Románia–Csehország (Digi Sport 1)
21.00 Labdarúgás, U21-es barátságos mérkőzés: Románia–Svédország (TVR 1)
21.00 Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, Amerikai Egyesült Államok (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
21.00 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
21.45 Labdarúgás, Nemzetek Ligája: Belgium–Franciaország (Digi Sport 1, Look Sport +)
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Új kihívások után néz, és öt szezon után elhagyja a Gyergyói Hoki Klub együttesét. A támadó az elmúlt években a csapat egyik legfontosabb játékosa volt, hét trófea elnyerésében játszott meghatározó szerepet.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Közben a PSD-s mezőgazdasági miniszter egy 5000 eurós Louis Vuitton bőrönddel flangált a reptéren. És egy riasztó adat: az első három hónapban közel 34 ezer esetben kértek rendőri segítséget a családon belüli erőszak áldozatai.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!