12.30 Autóversenyzés, hosszú távú világbajnokság, Olaszország (Eurosport 2)
12.45 Autóversenyzés, Porsche Szuperkupa, Ausztria (Digi Sport 2, Orange Sport 1, Prima Sport 1, Eurosport 1)
13.30 Kerékpározás, francia körverseny, Tour de France (Eurosport 1)
16.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Wimbledon (Eurosport 2)
16.00 Autóversenyzés, Forma–1, Ausztria, futam (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
17.00 Úszás, ifjúsági Európa-bajnokság, Otopeni (TVR 1)
20.45 Rögbi, felkészülési mérkőzés: Uruguay–Románia (Prima Sport 1)
21.30 Sportmászás, világkupa, Chamonix, Franciaország (Eurosport 1)
23.00 Golf, PGA-körverseny, Nicholasville, Egyesült Államok (Eurosport 2)
Nemrég Bajnokok Ligája-döntőt vezetett, most pedig teljesen háttérbe szorította a klubvilágbajnokságon a FIFA Kovács Istvánt, miután a PSG-Atlético Madrid szuperrangadón mutatott teljesítményét rengeteg kritika érte.
Nyílt háború alakult ki a Sepsi OSK és korábbi csapatkapitánya között: Diószegi Laszló kemény szavakkal illette Niczuly Rolandot, aki szerinte 200 ezer eurót követel a szerződésbontásért. Beszéltünk a kapussal, aki nyilatkozott az ügy kapcsán.
Két fiatal vesztette életét egy közlekedési balesetben vasárnapra virradóan Râmnicu Vâlceában. A rendőrség üldözte őket, miután nagy sebességgel közlekedtek, és nem álltak meg a jelzésre – közölte vasárnap a Vâlcea megyei rendőrség.
Elfogadta hétfő délutáni ülésén a bukaresti kormány azt a rendeletet, amely alapján havi bruttó 300 lejre korlátozzák a közalkalmazottak ártalmas vagy veszélyes munkakörülményekért járó bérpótlékát.
Országszerte spontán munkabeszüntetést robbantottak ki hétfőn az adóhatóság, a nyugdíjpénztár, a munkaerő-közvetítő és a szociális kifizetési ügynökség alkalmazottai a kormány által tervezett, a közszféra dolgozóit érintő megszorító intézkedések miatt.
Jövő héten jelenti be a kormány a deficitcsökkentő intézkedéscsomagot. Két hónapos kiskutyát dobott ki az ablakon egy pașcani férfi.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!