14.45 Sznúker, UK Championship, York, 2. forduló (Eurosport 1)
17.30 Labdarúgás, Konferencia-liga: Basaksehir–Petrocub (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
19.00 Női kosárlabda, Euroliga: SERCO UNI Győr–Valencia (M4 Sport)
19.00 Női röplabda, Bajnokok Ligája: CSO Voluntari–Stuttgart (TVR Sport)
19.45 Kézilabda, Bajnokok Ligája: Aalborg–Kielce (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Crvena zvezda–Stuttgart (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Sturm Graz–Girona (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
20.45 Sznúker, UK Championship, York, 2. forduló (Eurosport 1)
21.00 Vízilabda, fréfi OB I: Genesys OSC Újbuda–VasasPlaket (M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Liverpool–Real Madrid (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Aston Villa–Juventus(Digi Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Dinamo Zagreb–Borussia Dortmund (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Monaco–Benfica (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: PSV Eindhoven–Sahtar Donyeck (Prima Sport 5)
Kétgólos vereséget szenvedett hazai pályán az FK Csíkszereda a FC Argeș ellen a labdarúgó Szuperliga 19. fordulójában. A piros-feketék ezúttal nem találták el a kaput, így a vendégek megérdemelten vitték el a három pontot Csíkszeredából.
Magabiztos idegenbeli sikert aratott a Sepsi OSK a labdarúgó 2. Ligában, Ovidiu Burcă együttese vasárnap délben végig kontrollálta a CS Tunari elleni összecsapást, a főszereplő pedig ismét a spanyol Nacho Heras volt.
Nyilvánosságra hozták azt az elképesztő térfigyelő kamerás felvételt, amely rögzítette, ahogyan egy autó Nagyváradon átrepül egy körforgalmon, majd két másik jármű felett is.
A román sajtó figyelmét is felkeltette a magyar miniszterelnök szombati kijelentése, amely szerint a jövő évi országgyűlési választás lesz az utolsó a közelgő háború előtt.
Rendőrségi eljárás indult, miután Daniel Cioabă önjelölt „romániai romakirály” fia a beszámolók szerint teherbe ejtette 14 éves „menyasszonyát”, akit a szülők választottak ki számára.
A románok elsöprő többsége szereti a hazáját és büszke Romániára. „Ki az a Sara?” – liszttel és egyéb alapélelmiszerekkel dekorálta ki volt párja autóját egy nő.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!