13.00 Tenisz, Davis Kupa: Németország–Kanada (Digi Sport 2)
14.00 Curling, női Európa-bajnokság: Skócia–Olaszország (Eurosport1)
15.00 Röplabda, női bajnokság: Dinamo–Balázsfalva (TVR Sport)
19.00 Curling, női Európa-bajnokság: Olaszország–Németország (Eurosport1)
19.45 Kézilabda, Bajnokok Ligája: Aalborg–Kolstad (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
21.00 Vízilabda, Bajnokok Ligája: FTC-Telekom Waterpolo–Radnicski Kragujevac (M4 Sport)
21.45 Kézilabda, Bajnokok Ligája: Sporting–PSG (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
Másfél hónapos kényszerszünet után visszatért Nyikita Melnyicsuk, a Csíkszeredai Sportklub orosz kapusa. A jégkorong Erste Liga egyik legjobb mutatóival rendelkező hálóőrével beszélgettünk.
Az első harmadban pár fokkal jobb volt a Gyergyói Hoki Klub a Csíkszeredai Sportklubnál, és az akkor megszerzett előny elég volt a győzelemhez. Az utolsó pillanatig nyílt volt a pontok sorsa, de aztán ezek Gyergyóban maradtak.
Hivatalosan is megnyitották a Riverside Retail Park névre keresztelt bevásárlóközpontot Székelyudvarhelyen csütörtök reggel. A több mint 15 ezer négyzetméteren elterülő létesítményben nemzetközi márkák és helyi üzletek várják a vásárlókat.
Házi őrizetbe helyezte a bíróság a szexuális bűncselekményekkel gyanúsított Traian Simioncát, a Beszterce-Naszód megyei Jád (Livezile) polgármesterét. A pártja által a botrány kirobbanása nyomán felfüggesztett polgármesterre nyomkövetőt helyeztek.
A júniussal zárult egy évben meredeken csökkent a megelőző időszakok rekordszintjeiről a nettó bevándorlás Nagy-Britanniában.
Úgy történt, hogy fokhagyma helyett arzén került a tejfölös pecsenyébe – a Magyar Tudomány Napja Erdélyben fórum történelem szekciójának előadásain jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!