12.00 Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás (Eurosport 1)
16.00 Sílövészet, világkupa, férfi sprint (Eurosport 1)
17.30 Férfi kézilabda, Bölények Ligája: Bukaresti Dinamo–Nagybányai Minaur (Pro Arena)
17.30 Síugrás, világkupa, férfi verseny (Eurosport 1)
18.00 Labdarúgás, 2. Liga, rájátszás, felsőház: Bukaresti Steaua–Dési Unirea (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
19.45 Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő: Freiburg–Juventus (Pro Arena)
19.45 Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő: Real Betis–Manchester United (RTL 3)
20.00 Tenisz, WTA-torna, Indian Wells (Digi Sport 2)
20.00 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells (Eurosport 2)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Sepsi OSK–FCU Craiova (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő: Arsenal–Porto (Pro Arena, RTL 3)
22.00 Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő: Ferencváros–Bayer Leverkusen (M4 Sport)
Diószegi László klubelnök csalódott amiatt, hogy a Sepsi OSK először kapott gólt és vesztett pontokat a 2. Liga rájátszásában, de bízik benne, hogy a folytatásban a bírói tévedések nem befolyásolják sorsukat. A tulajdonos a klub jövőjéről is nyilatkozott.
Óriási küzdelemben dőlt el a jégkorong Erste Liga döntőjének ötödik mérkőzése. A Gyergyói Hoki Klub kevesebb, mint két másodperccel a rendes játékidő vége előtt bevitte a győztes döfést és megvédte a címét.
Óránként 224 kilométeres sebességgel vezető 21 éves sofőrt füleltek le a közlekedési rendőrök az A1-es autópálya Râmnicu Vâlcea és Déva közötti szakaszán, ahol a megengedett sebességhatár 130 km/óra – tájékoztatott szerdán a Hunyad megyei rendőrség.
Magyar Péter Bujdosó Andreát javasolja a Tisza parlamenti frakciójának vezetésére – jelentette be a választáson győztes Tisza Párt elnöke szombaton a Facebookon. A politikus erdélyi származású, Nagyszalontán született.
Már nem áll Octavian Goga heves antiszemitizmusáról hírhedt egykori román miniszterelnök mellszobra Jászvásár egyik közterén – adta hírül a Ziarul de Iaşi.
Miközben az országban elszabadultak az árak, a parlament menzáján továbbra is hét lej egy csorba. Hátba lőtték a tárgyalására igyekvő román bérgyilkost Spanyolországban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!