14.15 Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi műlesiklás (Eurosport 1)
14.35 Terepkerékpár, világkupa, Mol, női és férfi verseny (Eurosport 2)
17.00 Labdarúgás, Szuperliga: Aradi UTA–Botoșani (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.00 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Kolozsvári U-BT–Marosvásárhelyi VSK (Youtube FRB TV)
17.05 Sípszó után: a sportműsor meghívottja Sólyom Csaba. A karácsonyi kiadásban az ASA egykori kiválóságával Szucher Ervin azokról a néhai kapustársakról és ellenfelekről beszélget, akik az angyalok közt ünneplik a karácsonyt (Marosvásárhelyi TVR)
17.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Vâlcea–Bukaresti CSM (Pro Arena)
19.30 Labdarúgás, Serie A: Fiorentina–Udinese (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga: Jászvásári Poli–FCSB (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Inter–Como (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
Anderson Ceara utóbbi időben nyújtott teljesítménye nem maradt észrevétlen: a Kolozsvári CFR vezetőedzője, Daniel Pancu nyíltan elismerte, hogy szívesen látná csapatában az FK Csíkszereda 26 éves brazil játékosát.
Az FK Csíkszereda vereséggel tért haza a kincses városból, ahol többször is tévedtek a játékosok. A péntek esti mérkőzés után Ilyés Róbert vezetőedző nem rejtette véka alá véleményét: szerinte csapata saját hibáival megajándékozta az ellenfelet.
Három autó is érintett abban a balesetben, amely a 13A jelzésű országúton történt, Székelyudvarhely Farkaslaka felőli kijáratának közelében, a Szejkefürdőn kedden kora reggel. A forgalmat az érintett szakaszon lezárták.
Legalább tizenkét ember életét vesztette egy fegyveres támadás nyomán vasárnap Sydney legnépszerűbb strandján, a Bondi Beach-en, amelynek közelében hanuka-ünnepség zajlott.
Exhumálták hétfőn Rodica Stănoiu volt igazságügyi miniszter holttestét, miután az Ilfov megyei ügyészség emberölés miatt indított büntetőeljárást a korábbi tárcavezető halála ügyében.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!