10.40 Motorversenyzés, Moto GP, Spanyol Nagydíj, bemelegítés (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
11.00 Labdarúgás, 2. Liga: FC Buzău–CS Mioveni (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
11.30 Olimpiai/Paralimpiai kvalifikációs verseny, evezős Európa-bajnokság (M4 Sport)
12.00 Sznúker, világbajnokság (Eurosport 1)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Madrid (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
12.00 Motorversenyzés, Moto GP, Spanyol Nagydíj, Moto 3-as futam (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
13.00 Női labdarúgás, 1. Liga: FK Csíkszereda–Konstancai Farul (Pro Arena)
13.15 Motorversenyzés, Moto GP, Spanyol Nagydíj, Moto 2-es futam (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
13.30 Labdarúgás, Serie A: Inter–Torino (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
13.30 Labdarúgás, Szuperliga: Galaci Oțelul–FC Hermannstadt (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
14.00 Labdarúgás, Ligue 1: Metz–Lille (Prima Sport 5, Orange Sport 2)
15.00 Motorversenyzés, Moto GP, Spanyol Nagydíj, Moto GP futam (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
15.00 Labdarúgás, LaLiga: Cadiz–Mallorca (Orange Sport 3)
16.00 Labdarúgás, Premier League: Tottenham–Arsenal (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
16.00 Labdarúgás, Premier League: Bournemouth–Brighton (Digi Sport 3, Prima Sport 4, Orange Sport 2)
16.15 Labdarúgás, OTP Bank Liga: Kisvárda–Fehérvár FC (M4 Sport)
17.00 Női kézilabda, Bajnokok Ligája Bukaresti CSM–Metz (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 3)
17.15 Labdarúgás, LaLiga: Granada–Osasuna (Prima Sport 5, Orange Sport 4)
17.30 Kézilabda, Bölények Ligája: Tordai Potaissa–Segesvár (Pro Arena)
18.15 Labdarúgás, Szuperliga: Jászvásári Poli–Aradi UTA (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
18.30 Labdarúgás, Premier League: Nottingham–Manchester City (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 3)
18.45 Labdarúgás, OTP Bank Liga: MTK Budapest–Ferencvárosi TC (M4 Sport)
19.00 Labdarúgás, Serie A: Napoli–Roma (Digi Sport 3, Prima Sport 4, Orange Sport 3)
19.30 Labdarúgás, LaLiga: Villarreal–Rayo Vallecano (Prima Sport 5, Orange Sport 4)
21.00 Labdarúgás, Szuperliga: Kolozsvári CFR–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Fiorentina–Sassuolo (Digi Sport 4, Prima Sport 5)
22.00 Labdarúgás, Ligue 1: Marseille–Lens (Digi Sport 3, Prima Sport 4, Orange Sport 2)
22.00 Labdarúgás, LaLiga: Real Betis–Sevilla (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 4)
22.30 Kosárlabda, NBA: Dallas–Los Angeles Clippers (Orange Sport 3)
Jó hírt kapott az FK Csíkszereda a Szuperliga új idényének rajtja előtt: a Román Labdarúgó-szövetség sürgősségi bizottsága módosította a versenyszabályzatát, így a csíkiak a következő szezonban is saját stadionjukban rendezhetik hazai mérkőzéseiket.
Egy vereséget követően győzelemmel folytatta felkészülését a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK. A bulgáriai Banskóban edzőtáborozó háromszéki együttes 1–0-ra múlta felül a koszovói bajnok FC Dritát, a győztes gólt Cosmin Matei szerezte büntetőből.
Két sárga jelzésű figyelmeztetést adott ki hétfőn az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) viharos időjárás, erős szél és jelentős mennyiségű csapadék miatt az ország több megyéjére. A riasztások kedden és szerdán lesznek érvényben.
Kevesebb mint két év alatt megduplázódott a már nyugdíjba vonultaknak vagy az elhunyt tagok örököseinek kifizetett átlagos összeg, amely a romániai nyugdíjrendszer második, magánkezelésben lévő pillérén keresztül érkezik a kedvezményezettekhez.
A jelenlegi 4050 lejről július elsejétől havi 4325 lejre nő a bruttó minimálbér, ami nettóban 125 lejes bérnövekedést jelent. A minimálbér megemelése 1 759 027 alkalmazottat érint.
És mi lenne, ha ki-ki kénye-kedve szerint oszlathatna fel neki nem tetsző pártokat?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!