14.45 Sznúker, Északír Open, Belfast (Eurosport 1)
17.30 Labdarúgás, 2. Liga: FK Csíkszereda–Jászvásári Poli (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
18.00 Férfi kézilabda, Bölények Ligája: Konstanca–Steaua (TVR 1)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Szeged–Elverum (Digi Sport 2)
21.00 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Barcelona–Dinamo (Digi Sport 2, Telekom Sport 1, Look Sport)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Paris SG–Zaporizzsja (Telekom Sport 3)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Porto–Veszprém (Digi Sport 4, Telekom Sport 2)
23.30 Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, Amerikai Egyesült Államok (Digi Sport 2)

Újabb tapasztalt labdarúgóval erősítette meg keretét a Sepsi OSK. A háromszéki klub a 34 éves Lindsay Rose-t szerződtette, aki korábban többek között az Olympique Lyon és a Legia Warszawa színeiben is futballozott.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényében a 16 élvonalbeli klub közül 13 szerencsejáték-ipari vállalatot jelenít meg mezének legértékesebb reklámfelületén. A kivételek közé tartozik a Sepsi OSK és az FK Csíkszereda is.
Előzetes letartóztatásba került egy 17 éves lány, miután a gyanú szerint egy rendőrt ütött fejbe egy fabottal egy háromszéki intézkedés során. A rendőr 7–9 nap alatt gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Romániában az elmúlt hetekben heves esőzések voltak, az ország mégsem mentesül a Duna alacsony vízállása miatti problémáktól, hiszen már a cernavodai atomerőmű működése is veszélybe került.
Csütörtök-péntekig tovább melegszik az idő Románia legtöbb régiójában, ahol kánikulára és fokozott hőterhelésre kell számítani, utána azonban fokozatos lehűlés kezdődik, és nő a záporok, zivatarok valószínűsége.
Százszázalékos kamatra adott kölcsönt a letartóztatott uzsorás. Akár 40 fok is várható vasárnap a nyugati országrészben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!