14.30 Sznúker, Vuhan Open, 1. forduló (Eurosport 1)
16.00 Labdarúgás, 2. Liga: Nagyvárad–FCU Craiova (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.05 a Marosvásárhelyi TVR Sípszó után című sportműsorának meghívottja Jakab Barna és Jakab Apor. A Bolyai Farkas Elméleti Líceum testnevelőtanárával és érettségi előtt álló fiával Szucher Ervin a sportban elért sikerekről és tervekről valamint a Kolozsváron zajlott diákolimpiáról beszélget
17.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Craiova–Buzău (Pro Arena)
19.00 Férfi kosárlabda, alapszakasz: Bukaresti Dinamo–Galac (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
19.00 Férfi röplabda, román bajnoki: Craiova–Bukaresti Dinamo (TVR Sport)
20.00 Labdarúgás, 2. Liga: FK Csíkszereda–CSM Focșani (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
Komoly nehézségekkel küzd a Román Televízió (TVR ): a jelenlegi helyzetben nem tudja vállalni a 2026-os labdarúgó-világbajnokság mérkőzéseinek átvételét.
Negyedszer találkozott a csíkszeredai Sportklub és az Újpest a 2025-2026-os jégkorong Erste Liga alapszakaszában. Az első három vereség után győzelemmel tudtak válaszolni a székelyföldiek: péntek este végig vezetve, háromgólos különbséggel nyertek.
Holtan találtak vasárnap egy 18 éves földrai (Feldru) fiút egy besztercei vendéglő padlásterében – tájékoztatott a Beszterce-Naszód megyei rendőrség.
Egy 43 éves férfi csütörtök éjjel életét vesztette a nagyszebeni tömegközlekedési vállalat egyik autóbuszán. A sofőr szerint csak a végállomáson értesítették, hogy egy utas meghalt, mert többen nem akarták megszakítani az útjukat.
Magyarország nem sodródik, hanem irányt mutat – jelentette ki Kelemen Hunor, az RMDSZ szövetségi elnöke szombaton Budapesten, a nagyobbik magyarországi kormánypárt, a Fidesz jelöltállító kongresszusán.
Sokánt, ahogy az úri közönség szokta mondani. Egy meleg karmester vezényelte a 2026-os bécsi újévi hangversenyt. És persze, jött a botrány.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!