10.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Australian Open (Eurosport 1, Eurosport 2)
16.30 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Izland–Horvátország (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport 2)
17.00 Női röplabda, román bajnokság: Mioveni–Craiova (TVR 3)
17.30 Labdarúgás, 1. Liga: Botoșani–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
18.00 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Rapid–Ploiești (Digi Sport 4, Look Sport)
19.00 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Dánia–Hollandia (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport +)
20.00 Labdarúgás, 1. Liga: Farul–FCU Craiova (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
21.30 Férfi kézilabda, Európa-bajnokság: Montenegró–Franciaország (Digi Sport 2, Telekom Sport 2, Look Sport +)
Egy pontra volt szüksége a Sepsi OSK-nak, hogy elérje célkitűzését a másodosztályban. A Chindia Târgoviște ellen megszerezte az előnyt, de a végjátékban akadt izgulnivaló.
Ahogy várható volt, az FC Botoșani elleni győzelem után jelentette be távozását Ilyés Róbert, az FK Csíkszereda vezetőedzője. A szakember elmondta, mentálisan és fizikailag is kimerült, ezért pihenőre vágyik a történelmi idényt követően.
Halálos baleset történt pénteken este Csíkszereda közelében: egy 17 éves csíkszentkirályi fiú életét vesztette, két másik fiatal kórházba került, miután felborultak egy buggy típusú járművel. A sofőr jogosítvány nélkül és ittasan vezetett.
,,Ez egy következmények nélküli ország, ahol mindent ellopnak” – mondogatta az utóbbi időben szomszédom magyarországi unokatestvére, akiről utólag kiderült, hogy jobban él, mint sokan közülünk Erdélyben.
Románia legfiatalabb repülőtere engedélyt kapott a hatalmas Jumbo Jet repülőgépek fogadására.
Kommentelünk, tehát szarban vagyunk. Elmagyarázom, miért.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!