10.00 Műugrás, vizes világbajnokság, Budapest (M4 Sport)
13.00 Tenisz, Grand Slam-torna, Wimbledon (Eurosport 1, Eurosport 2)
14.00 Női vízilabda, vizes világbajnokság, negyeddöntő, Olaszország–Franciaország (M4 Sport)
17.00 Műugrás, vizes világbajnokság, Budapest (M4 Sport)
18.00 Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság: Anglia–Olaszország (TVR 2)
20.30 Női vízilabda, vizes világbajnokság, negyeddöntő, Görögország–Hollandia (M4 Sport)
21.00 Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság: Franciaország–Izrael (TVR 2)
22.00 Női vízilabda, vizes világbajnokság, negyeddöntő, (M4 Sport)
Új vezetőedzővel, hat nyári igazolással és a tavaly megszerzett élvonalbeli tapasztalattal vág neki a román labdarúgó Szuperligának a csíki együttes, amely hétfőn este Aradon, az újonc Corvinul ideiglenes otthonában kezdi meg a pontvadászatot.
Nem született döntés Cosmin Matei régóta húzódó doppingügyében: a Nemzetközi Sportdöntőbíróság elhalasztotta az ítélethirdetést, így a Sepsi OSK csapatkapitánya egyelőre továbbra is pályára léphet a Szuperligában.
Néhány nappal ezelőtt írtunk arról az összefogásról, amely a gyergyószentmiklósi Szabó Rékáért indult. Szomorú hírt közölt Péter Melinda, Réka édesanyja: a fiatal lány elhunyt. A család kéri, hogy az értük indított gyűjtés már ne folytatódjon.
Illegális csokoládéműhelyt és saját használatú lakást alakított ki a közlekedési minisztérium egyik épületében Dudás Annamária, a Vasúti Képesítési és Képzési Országos Központ (CENAFER) igazgatója.
A magyarság ügye kiemelt jelentőségű a magyar kormány számára annak ellenére, hogy nincs a nemzetpolitikának külön államtitkára.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!