11.00 Tenisz, WTA-torna, Róma, Olaszország (Digi Sport 2)
11.00 Tenisz, ATP-torna, Róma, Olaszország (Eurosport 2)
12.30 Műugrás, vizes Európa-bajnokság, Budapest (M4 Sport)
13.00 Kerékpározás, Giro d`Italia, Olaszország (Eurosport 1)
15.50 Férfi kézilabda, román bajnokság: Nagybánya–Torda (TVR 2)
18.25 Férfi kézilabda, román bajnokság: Steaua–Dinamo (TVR 1)
20.15 Labdarúgás, Román Kupa: Dinamo–Astra (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
21.00 Labdarúgás, La Liga: Elche–Alavés (Digi Sport 4, Telekom Sport 3, Look Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Napoli–Udinese (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Premier League: Southampton–Crystal Palace (Eurosport 1 Ro)
23.00 Labdarúgás, La Liga: Levante–Barcelona (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport 2)
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Megszakadt a Sepsi OSK hosszú veretlenségi sorozata a labdarúgó 2. Ligában, de nemcsak az eredmény kavart hullámokat: a lefújás után kemény szavak hangzottak el mindkét oldalon, az edzők nem fogták vissza magukat.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Fegyveres támadó nyitott tüzet helyi idő szerint szombat este Washingtonban a fehér házi tudósítók díszvacsoráján, amelyen Donald Trump elnök is jelen volt.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!