15.00 Kerékpározás, Európa-bajnokság, München (Eurosport 1)
16.45 Kerékpározás, dán körverseny (Eurosport 1)
18.00 Férfi röplabda, Európa-bajnoki selejtező: Románia–Svájc (TVR 3)
18.00 Tenisz, WTA-torna, Cincinnati (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
18.00 Tenisz, ATP-torna, Cincinnati (Eurosport 2)
19.00 Úszás, Európa-bajnokság, Róma (TVR 1)
19.45 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Qarabag–Plzen (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
20.45 Sznúker, európai mestertorna, Fürth, Németország (Eurosport 2)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Dinamo Kijev–Benfica (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Maccabi Haifa–Crvena Zvezda (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 3)
A Kolozsvári CFR 3–2-es győzelmet aratott az U elleni városi rangadón, ám a mérkőzés utóélete beárnyékolta a futballt. Cristiano Bergodi lefújás utáni viselkedése komoly botrányt kavart, az ügynek pedig súlyos fegyelmi következményei lehetnek.
Nem a pályán történtek miatt marad emlékezetes a Dinamo és U Craiova közotti fociderbi. A fővárosi ultrák ezúttal sem fogták vissza magukat: megdobálták a mérkőzést vezető Kovács Istvánt, és sokadszorra is kiutasították a magyarokat az országból.
Egy 45 éves férfi életét vesztette és ketten megsérültek kedden egy közúti balesetben a 24-es országúton, Iași megyében. Két autó ütközött össze frontálisan, az egyik sérültet, egy terhes nőt helikopterrel vittek kórházba.
Gazdát cserélt Románia egyik legdiszkrétebb luxusingatlana: a Nicolae Ceaușescu néhai kommunista diktátor számára 1985-ben épített vadászpavilon, a ma Hadar Chalet néven ismert hegyvidéki rezidencia.
Az RMDSZ a kormány tagjaként jobban ki tudja használni potenciálját, mint ellenzékben, de eljöhet egy pont, amikor elgondolkodik a koalícióból való kilépésen – jelentette ki Tánczos Barna miniszterelnök-helyettes.
És ez újabb oldalról világít rá arra, hogy a még mindig sínes doszárban gondolkodó romániai bürokrácia semmit sem tud kezdeni a technológia adta lehetőségekkel.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!