11.30 Tenisz, Roland Garros (Eurosport 1, Eurosport 2)
16.10 Kerékpározás, Critérium du Dauphiné, férfiak, 3. szakasz (Eurosport 2)
18.30 Női labdarúgás, Eb-selejtező: Magyarország–Svájc (M4 Sport)
19.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Szlovénia–Örményország (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
21.30 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Románia–Bulgária (Prima TV)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Portugáia–Finnország (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Ausztria–Szerbia (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Írország–Magyarország (Digi Sport 3, Prima Sport 3, M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Olaszország–Törökország (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
Gól nélküli döntetlennel indította a 2026-os naptári évet az FK Csíkszereda: a Szuperliga újonca első felkészülési mérkőzésén a magyar élvonalban szereplő Nyíregyházi Spartacus ellen játszott 0–0-t Törökországban.
A Csíkszeredai Sportklub kedden bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozott a csapattól Frank Gymer.
Szánalommal nézem a politikusainkat, ahogy az egyik jókedvre buzdít, a másik a szilveszteri bakijait mutogatja vihorászva, a harmadik a hóréteg vastagságára büszke. Egyiktől sem hallom azt mondani, hogy „emberek, bocsánatot kérek az adóemelésekért”.
Párizsban ragadt kedden este Nicușor Dan román államfő a kedvezőtlen időjárási körülmények miatt.
Filmbe illő rablást követett el két román állampolgár Tirolban: egy síparadicsomban loptak el egy komplett széfet.
Sokánt, ahogy az úri közönség szokta mondani. Egy meleg karmester vezényelte a 2026-os bécsi újévi hangversenyt. És persze, jött a botrány.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!