14.45 Sznúker, Északír Open, Belfast (Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, világbajnoki selejtező: Kazahsztán–Finnország (Digi Sport 1, Look Sport)
18.30 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező: Magyarország–Németország (M4 Sport)
18.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga, Temesvár–Galac (Digi Sport 2)
19.30 Férfi kosárlabda, Bajnokok Ligája: PAOK Szaloniki–Nymburg (Look Sport +)
21.00 Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, Amerikai Egyesült Államok (Digi Sport 2)
21.00 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
21.45 Labdarúgás, világbajnoki selejtező: Anglia–Magyarország (Digi Sport 1, Look Sport +)
21.45 Labdarúgás, világbajnoki selejtező: Portugália–Luxemburg (Digi Sport 3, Look Sport 3)
21.45 Labdarúgás, világbajnoki selejtező: Albánia–Lengyelország (Digi Sport 4, Look Sport)

Lejárt a megállapodás az egyik tévétársasággal, így a Román Kézilabda-szövetség (FRH) előrehaladott tárgyalásokat folytat egy médiacsoporttal a közvetítési jogokról. Négy helyszínen elkezdődött az U18-as női világbajnokság.
Akárcsak Bukarestben, az Auda saját közönsége előtt is nyert, így az FCSB-nek idén véget ért az európai kupaszereplése. A Debrecen gólnélküli döntetlenje sokat ért Jerevánban.
Kiskorú lányt akart rávenni nemi aktusra a csíkszeredai helyi tömegközlekedési vállalat egyik sofőrje, akinek időközben már megszüntették a munkaviszonyát. Az eset a buszpályaudvaron történt, a rendőrség büntetőeljárást indított.
Januártól megszűnik az aradi székhelyű Nyugati Jelen című regionális hetilap Böszörményi Zoltán, az újság tulajdonosa szerint. A kiadó a múlt héten pénteken Tusványoson jelentette be, hogy nem tudja tovább fenntartani az öt megyében terjesztett lapot.
Hat éve az utolsó hívek is itt hagyták a földi létet a Hunyad megyei Nagypestényben, azóta nincs, aki gondját viselje a hátszegi település műemlék templomának. Július folyamán az Arad megyei Feketegyarmat református Férfiköre „fogta meg a munka végét”.
Közben Kazahsztán újraindította a kőolaj szállítását azon a terminálon, ahonnan Románia olajszükségletének nagyobbik részét kapja. És Románia kiutasított egy orosz diplomatát az utóbbi napok drónincidensei miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!