13.20 Sífutás, férfi és női világkupa: klasszikus sprintverseny (Eurosport 1)
14.40 Északi összetett, világkupa: vegyes csapatverseny (Eurosport 2)
15.15 Sílövészet, férfi sprint (Eurosport 1)
17.00 Síugrás, négysáncverseny, Bischofschofen (Eurosport 1)
17.45 Férfi kézilabda, barátságos meccs: Románia–Argentína (Sport Extra)
18.30 Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság (Eurosport 2)
19.30 Labdarúgás, La Liga: Elche–Celt Vigo (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 1)
21.00 Labdarúgás, portugál bajnokság: Benfica–Portimonense (Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, belga bajnokság: Standard Liege–St. Truiden (Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, skót bajnokság: Raith Rovers–Dunde (Digi Sport 4)
22.00 Labdarúgás, FA Kupa: Manchester United–Everton (Pro Arena)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Valencia–Cadiz (Digi Sport 2, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
Kiemelkedőt alkotott az élvonalban újonc FK Csíkszereda mezében Anderson Ceara, a klasszis megoldásokkal előrukkolt brazil idegenlégiósnak több kérője is van, és nagy valószínűsággel a nyáron távozik a székelyföldi klubtól.
Korosztályuk legígéretesebb tehetségei közt tartják számon a kézdivásárhelyi Szász testvéreket, Hubát és Aport. A fiatal labdarúgók életük lehetősége előtt állnak: a Sepsi OSK mezét a Ferencvároséra cserélik.
Orosz eredetű drón zuhant egy galaci tömbházra péntek éjjel, az esetet robbanás és tűz követte az épület tizedik emeletén lévő egyik lakásban. Két személy megsérült, őket kórházba szállították.
A Beszterce-Naszód megyei Magyardécsében a cseresznye nem egyszerűen gyümölcs, hanem évszázadok óta a megélhetés és az identitás része. A Balla házaspár története megmutatja, hogyan próbál életben maradni Erdély egyik leghíresebb cseresznyetermő vidéke.
Orosz drón zuhant péntekre virradóra, hajnali két óra körül egy tízemeletes panelház tetejére a délkelet-romániai Galacon, az incidens nyomán egy lakásban robbanás történt és tűz keletkezett – közölte a katasztrófavédelem.
Medve tört be egy szállodába, egy másik medve embert sebesített Gyergyóban. A politikusok rohantak gratulálni Cristian Mungiu Aranypálmájához, de rendező kollégája kiosztotta őket: talán közhelyek helyett jobb lenne támogatni a filmipart. Hírek vasárnap.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!