14.00 Labdarúgás, skót Premiership: Livingston–Rangers (Digi Sport 1)
14.30 Tenisz, WTA-torna, Prága (Digi Sport 2)
15.00 Tenisz, WTA-torna, Varsó (Digi Sport 4)
15.00 Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel (Prima Sport 2)
16.00 Női kerékpározás, francia körverseny, Tour de France (Eurosport 1)
17.00 Autóversenyzés, Forma–1, Magyarország, időmérő (Digi Sport 1, Orange Sport 3, Prima Sport 1)
18.30 Labdarúgás, Szuperliga: Voluntari–UTA (Digi Sport 1, Orange Sport 2, Prima Sport 1)
18.45 Labdarúgás, NB I.: Kecskemét–Vasas (M4 Sport)
19.00 Labdarúgás, angol Szuperkupa: Liverpool–Manchester City (Pro Arena)
20.00 Golf, PGA-körverseny, Detroit, Egyesült Államok (Eurosport 2)
21.00 Labdarúgás, NB I.: Újpest–Mezőkövesd (M4 Sport)
21.30 Labdarúgás, Szuperliga: Kolozsvári CFR–Mioveni (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.30 Labdarúgás, német Szuperkupa: Bayern–Leipzig (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Tenisz, ATP-torna, Atlanta (Prima Sport 3)
Másfél héten belül eldől a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK sorsa a labdarúgó Szuperligában. Az alsóházi rájátszás utolsó két fordulója előtt latolgattuk az esélyeket, hogyan menekülhet meg a kieséstől a székelyföldi együttes.
A székelyföldiek már előzetesen elérték, hogy jövőben a legjobbak között szerepeljenek a labdarúgó Szuperligában. Megvan a második együttes kiléte is, aki a legjobbak között kezdheti az új idényt.
Provokatív plakátok jelentek meg csütörtök reggelre több helyszínen Csíkszeredában, illetve a taplocai iskolaközpont közelében is, amelyeken George Simion, a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnökjelöltjének hírhedt kijelentései olvashatók.
Felszállt a fehér füst a vatikáni Sixtus-kápolna kéményéből csütörtökön este, ami azt jelenti, hogy sikerült megválasztani a katolikus egyház új vezetőjét.
Letépte a magyar nemzeti színű szalagot a nándorfehérvári diadal emlékművéről, és helyére román trikolórt idéző pántlikát kötött egy belgrádi román férfi, aki szerint „mindenhol ellopják a történelmünket a magyarok”.
Crin Antonescu elvérzett, a PSD-vezetés bukik, Ciolacu távozik, inog a koalíció. George Simion töretlenül menetel a Cotroceni-palotába.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!