A Székelyudvarhelyi ISK és Kaffai Kriszta Román Kupa-győztes lett

Zátyi Tibor 2021. március 29., 12:15

A Székelyudvarhelyi Iskolás Sportklub birkózó szakosztálya remekül helytállt a hétvégén Pitești-en megrendezett kadet korosztályos Román Kupán.

Fotó: Facebook/Székelyudvarhelyi ISK - Birkózás

A küldöttség egy első és három harmadik hellyel tért haza, Kaffai Kriszta nyerte a lányok 53 kilogrammos versenyét, míg Balázs Árpád (45 kg), Deák Attila (48 kg) és Balázs László (65 kg) a dobogó legalsó fokára állhatott fel. Lőrincz Balázs és Verestóy Dénes az ötödik, míg Pál Edvin, Török Szilárd és Miklós Zsolt a hetedik helyen végzett.

A jó egyéni teljesítményeknek köszönhetően csapatversenyben az Iskolás Sportklub bizonyult a legjobbnak, Román Kupa-győztes lett.