12.15 Kerékpározás, olasz körverseny, 19. szakasz (Eurosport 1)
14.00 Tenisz, WTA-torna, Rabat (Digi Sport 2)
14.30 Formula-1, Monacói Nagydíj, szabadedzés (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 1)
15.00 Tenisz, ATP-torna, Genf (Prima Sport 2)
15.30 Tenisz, WTA-torna, Strasbourg (Digi Sport 4)
17.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Buzău–Bukaresti CSM (Pro Arena)
18.00 Formula-1, Monacói Nagydíj, szabadedzés (Digi Sport 3, Orange Sport 3, Prima Sport 1)
19.15 Labdarúgás, NB I: Kecskemét–Kisvárda (M4 Sport)
20.00 Rögbi, román bajnoki: Dinamo–Steaua (Prima Sport 2)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga, KL-selejtező: FC U Craiova–Voluntari (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.30 Labdarúgás, NB I: Zalaegerszeg–Paks (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Sampdoria–Sassuolo (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2)
Rég voltak ennyien kíváncsiak a Sepsi OSK-ra a labdarúgó 2. Ligában, és milyen jól tették, hogy szombaton délelőtt kilátogattak a Sepsi Duna Arénába a Resicabányai CSM elleni bajnokira: a háromszékiek kiütötték ellenfelüket és ott vannak a felsőházban.
Kétgólos hazai győzelemmel zárult a romániai jégkorongbajnokság alapszakaszának utolsó székely rangadója. A Gyergyói Hoki Klub pénteken este 3–1-re nyert a Csíkszeredai Sportklub ellen a Remete Ice Arénában.
Középkorú férfira támadt rá egy medve pénteken délután a patakfalvi házának kertjében – az áldozatot kórházba szállították, a nagyvadat pedig kisvártatva kilőtték.
Adrian Cozma Szatmár megyei nemzeti liberális párti (PNL) képviselő, a román képviselőház alelnöke és családja Dubajban rekedt, miután az Egyesült Államok és Izrael által Irán ellen indított támadás nyomán törölték a légi járatukat.
Nyíltan felsorakozott a Demokratikus Koalíció (DK) mögé Lakatos Péter, az RMDSZ Bihar megyei szervezetének egykori elnöke, aki egyetért Dobrev Klára ellenzéki alakulatával, hogy a határon túli magyaroknak nem kellene szavazniuk az anyaországi választáson.
Fejes Rudolf Anzelm és hívei hosszú időn át farkasszemet néztek a végrehajtóval, a patthelyzetet végül a polgármesteri hivatal oldotta fel, ideiglenesen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!