14.45 Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York (Eurosport 1)
17.00 Tenisz, Davis Kupa, negyeddöntő (Digi Sport 2, Look Sport 3)
17.30 Labdarúgás, 2. Liga: Kolozsvári U–Astra (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
18.30 Női labdarúgás, vb-selejtező: Románia–Olaszország (Pro X)
19.00 Női labdarúgás, vb-selejtező: Magyarország–Ukrajna (M4 Sport)
19.30 Labdarúgás, Serie A: Fiorentina–Sampdoria (Digi Sport 4, Telekom Sport 2, Look Sport 3)
19.30 Labdarúgás, Serie A: Atalanta–Venezia (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
20.30 Labdarúgás, Román Kupa: Chindia–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Salernitana–Juventus (Digi Sport 3, Telekom Sport 2, Look Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Verona–Cagliari (Digi Sport 4, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
Első alkalommal rendezték meg Csíkkarcfalván a Jégtörő Kupát, ahol az amatőr hokicsapatok családias hangulatban, mégis nagy elszántsággal csaptak össze. A tornát a Pingvinek csapata nyerte meg.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
A vágott bárány átlagára 45 és 60 lej között mozog kilogrammonként Székelyföld piacain. Míg Gyergyószéken már 45 lejért is találni húst, Sepsiszentgyörgyön mélyebben a zsebükbe kell nyúlniuk a vásárlóknak a 60 lejes egységár miatt.
Hivatalos bejelentés nem történt, és sokáig a Peco-online.ro ármonitor sem mutatta, de szerda reggel néhány töltőállomásán csökkentette az üzemanyagok árát a piacvezető Petrom.
Törvénytelen munkálatokat tártak fel a hatóságok egy Hargita megyei természetvédelmi területen, az ügyben feljelentést tettek.
További híreink: az időnket is ellopják – 23 órás lesz a vasárnap; az üzemanyagárak pedig elszabadultak, de a gazdákat legalább megmentené egy rendelet.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!