12.00 Curling, világbajnokság: Dánia–Norvégia (Eurosport 1)
17.00 Tenisz, WTA-torna, Miami (Digi Sport 2)
18.00 Férfi kosárlabda, román bajnokság: Craiova–Temesvár (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga: Sepsi OSK–Gloria Buzău (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Teremlabdarúgás, NB I.: Kecskemét–Haladás (M4 Sport)
21.00 Sznúker, The Players Championship, Telford (Eurosport 1)
21.30 Labdarúgás, La Liga 2: Castellon–Deportivo (Digi Sport 2)
A Bukaresti Rapid vezetősége remek házigazdának bizonyult, magyar nyelvre lefordított üzenettel fogadta a vendég FK Csíkszeredát a két csapat péntek esti bajnoki mérkőzésén.
Újabb nagyarányú vereséget szenvedett az FK Csíkszereda a fővárosban, pénteken este 4–1-re kapott ki a Bukaresti Rapid otthonában. A találkozó után Ilyés Róbert vezetőedző közölte, hogy Anderson Ceara büntetésre számíthat a kifakadásáért.
Elkápráztatta a közönséget és a zsűrit is a székelyudvarhelyi apa-lánya duó: Kristóf Béla és Rebeka tarolt a Csillag születik tehetségkutató műsorban bemutatott produkciójukkal.
Sárga jelzésű, azaz elsőfokú, kiadós esőre vonatkozó riasztás van érvényben a fővárosban és az ország további 13 megyéjében, míg a hegyvidéken havas esőre és havazásra kell számítani az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) előrejelzése szerint.
Több mint 3000 román és szövetséges katona részvételével rendezték meg hétfőn Bukarestben a hagyományos katonai díszszemlét a Román Királyság és Erdély egyesülését egyoldalúan kikiáltó 1918-as gyulafehérvári román nemzetgyűlés 107. évfordulója alkalmából.
Orosz oligarchák és bűnözők szerezhettek hamis román személyazonosságot, hatalmas vizsgálat folyik. Bukarest mellett megint gázrobbanás történt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!