Szuperliga, 11. forduló:
21.30-tól Konstancai Farul–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK
2. Liga, 8. forduló:
11 órától FK Csíkszereda–Chindia Târgovişte
4. Liga, Maros megye, 4. forduló, elit csoport:
11 órától az 1-es csoportban Dicsőszentmártoni A&A Grup–Búzásbesenyő, Mezőrücs–Dános, Mezőpagocsa–Segesvár, Radnóti SK–Dicsőszentmártoni Chimica; a 2-es csoportban Marosvásárhelyi ASA–Szováta, Marosszentkirály-Náznánfalva–Marosoroszfalu, Marosvásárhelyi Academica Transilvania–Nyárádszereda, a Magyaró–Marosvásárhelyi Atletic mérkőzést jövő héten szerdán 16.30-tól játsszák le.
4. Liga, Maros megye, klasszikus csoport, 4. forduló:
17 órától Mezőzáh–Bátos, Alsóidecs–Gerendkeresztúr, Mezőpagocsa II.–Gernyeszeg, Kerelőszentpál–Nyárádkarácsonfalva, Mezőceked–Mezőgerebenes.
5. Liga, Csík körzeti bajnokság, 6. forduló:
14 órától Csíkmadaras–Gyergyószárhegy,
17 órától Csíkszentkirály–Tusnádi Piliske.
5. Liga, Udvarhely körzeti bajnokság, A csoport, 6. forduló:
16 órától Szentpál–Farcád
Férfi A osztály, 3. forduló:
11 órától Nagyszentmiklós–Székelyudvarhelyi VSK
Erste Liga, alapszakasz:
18 óra 30 perctől: Gyergyói HK–Brassói Corona
Egészen jó mérkőzést játszott a Sepsi OSK és a Konstancai Farul a labdarúgó Szuperliga 6. fordulójának meccsén. Két fiatal játékos talált be, újabb döntetlen jegyzett a háromszéki alakulat.
Az élvonalbeli bajnokságot szervező Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) közzétette a Szuperliga következő két fordulójának programját. Az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK a 7. és a 8. játéknapon is közvetlenül egymás után játszik.
Két autó ütközött össze szombaton hajnalban Homoródfürdő és Máréfalva között, hat személyt kellett kórházba szállítani – tudtuk meg a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságtól.
Felhagyott az agglegényélettel az RMDSZ alsóházi frakcióvezetője, megnősült Csoma Botond parlamenti képviselő. A kolozsvári politikus Deák-Sala Rebekát, Kós Károly dédunokáját vette el feleségül.
Átláthatóbb és kiszámíthatóbb támogatási rendszert ígér a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkára, Heidl György a Krónikának adott interjújában.
Tudták, hogy 2Petru Groza egyszer a szőnyegen csúszva, Joszif Sztálint simogatva esedezett kegyelemért? Kun Miklós történész KMN-es előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!