17.00 Labdarúgás, Szuperliga: Konstanca–Arad (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.00 Jégkorong, Téli Universiade, nők, bronzmérkőzés: Japán–Szlovákia (Eurosport 1)
17.05 a Marosvásárhelyi TVR Sípszó után című sportműsorának meghívottja Váradi Zsolt és édesapja, Váradi Csaba. A 11 éves kisfiút és edzőjét Szucher Ervin faggatja
19.00 Férfi kézilabda, világbajnokság, csoportkör: Japán–Chile (Digi Sport 2, Prima Sport 4)
19.00 Férfi kézilabda, világbajnokság, csoportkör: Kuba–Zöld-foki-szigetek (Digi Sport 4)
19.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga, alapszakasz: Déva–Sepsiszentgyörgy (Digi Sport 3)
19.00 Labdarúgás, szaúdi bajnokság: Al-Ittifak–Al-Ahli (Prima Sport 2)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga: Bukaresti Rapid–Jászváros (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Jégkorong, Téli Universiade, nők, döntő: Kanada–Csehország (Eurosport 1)
21.30 Férfi kézilabda, világbajnokság, csoportkör: Svédország–Spanyolország (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Como–Udinese (Digi Sport 3, Prima Sport 5)
22.00 Labdarúgás, Premier League: Chelsea–Wolverhampton (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Villareal–Mallorca (Prima Sport 3)
Minden szempontból borzalmas mérkőzésen van túl a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, amely egyértelmű vereséget szenvedett a bajnoki címvédő FCSB otthonában. A háromszéki klub elnöke, Diószegi László nem leplezte csalódottságát és kritizálta a játékosokat.
Túl vannak a gyors számokon az alpesi sízők az ausztriai Saalbach-Hinterglemmben zajló világbajnokságon. Az első öt próba után sem romániai, sem pedig magyarországi síző nincs a versenyeket befejezők között.
A part mellett legtöbb másfél méter a víz mélysége, ha oda esett volna be a fiatal, meg kellett volna találniuk – derül ki a zetelaki önkéntes tűzoltók vezetőjének, Sándor Dénesnek a beszámolójából.
„Gazdát” cserélt az Erdély és Havasalföld legrövidebb, de legzsúfoltabb összeköttetését tehermentesítő autópályaterv.
A romániai piacról való kivonulást fontolgatja a holland FrieslandCampina, amely Romániában a Napolact márkát birtokolja: a cég tanácsadót bízott meg az üzletág értékesítésének vizsgálatával.
A diákok riasztóan nagy része funkcionális analfabéta, sokan mégis azon hőbörögnek, hogy miért akar változtatni az oktatásügyi miniszter a rendszeren.
Másfél év kihagyás után nyilatkozott újra Milák Kristóf kétszeres olimpiai bajnok úszó. A 24 éves versenyző a közelgő szingapúri világbajnokságon is rajthoz áll, hosszú távú célja viszont a 2028-as Los Angeles-i olimpia dobogójának legmagasabb foka.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!