12.00 Tenisz, ATP-torna, Dubaj (Digi Sport 2, Prima Sport 3)
16.00 Labdarúgás, szaúdi bajnoki: Al-Ittifak–Al-Hilal (Prima Sport 4)
17.00 Labdarúgás, 2. Liga: FK Csíkszereda–FC Argeș (Digi Sport 1, Prima Sport 2)
17.10 a Marosvásárhelyi TVR Sípszó után című műsorának meghívottja Balló Enikő. A Szász Albert Sportlíceum katedrafőnökével Szucher Ervin a klub atlétáinak eredményeiről és a mostoha edzési körülményekről beszélget (ismétlésben kedden reggel 8.10-től)
19.00 Labdarúgás, szaúdi bajnoki: Al-Ittihad–Al-Vahda (Prima Sport 4)
19.30 Labdarúgás, Serie A: Roma–Torino (Digi Sport 2, Prima Sport 2 Orange Sport 2)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga: U Craiova–Voluntari (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
21.00 Labdarúgás, NB II: Győr–Nyíregyháza (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, Premier League: West Ham United–Brentford (Digi Sport 2, Prima Sport 4, Orange Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Fiorentina–Lazio (Digi Sport 3, Prima Sport 2, Orange Sport 2)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Girona–Rayo Vallecano (Digi Sport 4, Prima Sport 5, Orange Sport 4)
23.45 Tenisz, WTA-torna, San Diego (Digi Sport 2)
Megtartotta az odavágón szerzett egygólos előnyét a Kovásznai Kárpátok, történelmi sikert ért el a Csíkszentsimoni KSK ellenében: 3–2-es összesítéssel feljutott a labdarúgó harmadosztályba.
Újabb változás történt a Sepsi OSK keretében: a háromszéki klub bejelentette, hogy nem hosszabbítja meg Darius Oroian szerződését. A 22 éves jobbhátvéd a mögöttünk hagyott idényben alapembernek számított, ennek ellenére távozik a piros-fehérektől.
Vörös hőségriasztás van érvényben szerda reggelig az ország területének háromnegyed részén; fokozott hőterhelés és helyenként 41 Celsius-fokos maximumok várhatók.
Kevesebb mint két év alatt megduplázódott a már nyugdíjba vonultaknak vagy az elhunyt tagok örököseinek kifizetett átlagos összeg, amely a romániai nyugdíjrendszer második, magánkezelésben lévő pillérén keresztül érkezik a kedvezményezettekhez.
Novák Károly Eduárd pénteken úgy fogalmazott: „az orosz sportolók részvételének megtagadása” a kolozsvári ritmikus gimnasztika világkupán azzal a kockázattal jár, hogy negatív precedenst teremt a román sport számára a nemzetközi porondon.
És mi lenne, ha ki-ki kénye-kedve szerint oszlathatna fel neki nem tetsző pártokat?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!