A tavaly a bajnokságban harmadikként végeztek, most az őszi szezon jól sikerült a háromszéki csapatnak és egy helyet javított, ráadásul minden esélyük megvan arra, hogy ezt megőrizzék az idény végéig.
„A célunk az, hogy másodikként végezzünk, elégedettek vagyunk az eddig mutatott játékkal és ezzel a csapattal, ami nekünk van.
– nyilatkozta a Székely Sportnak Oláh-Székely Olivér.
A második helyért folytatott harcban az egyik legfőbb ellenfelük a Székelyudvarhelyi ISK-SZAK lesz, amely az őszi szezont a harmadik helyen zárta. A két együttes a bajnokságban október közepén csapott össze, akkor a sepsiszentgyörgyi gárda saját közönsége előtt 3–1-es győzelmet aratott, ezzel megszakítva a vendégek négy győztes meccses szériáját.
„Hamarosan mennünk kell Székelyudvarhelyre, nagyon fontos mérkőzés lesz és ezt a fiúk is tudják. Mentálisan nagyon sokat segít, hogy itthon győzni tudtunk, de ez egy teljesen más mérkőzés lesz.
– hangsúlyozta a szakosztály menedzsere.
A játékosok teljes erőbedobással készülnek a kihívásokra, február 11-én Sepsiszentgyörgyön játszanak az ötödik pozícióban álló Újszentessel.
„Remekül halad a felkészülés, van egy külön termünk, ami csak az asztaliteniszeseknek szól, így sosincs probléma a helyszínnel, vagy azzal, hogy nincs felszerelésünk. Minden adott ahhoz, hogy a legjobb formába lendüljünk és megmutassuk mire vagyunk képesek” – összegzett Oláh-Székely Olivér.
Minden korábbit felülmúló bírság és halmozódó szankciók után sajtótájékoztatón értékelte a helyzetet Szondy Zoltán: az FK Csíkszereda elnöke kettős mércéről, elhúzódó jogi küzdelemről és a szimbólumok betiltását elutasító álláspontról beszélt.
Negyedszer hódította el az Udvarhely körzetisek hagyományos teremtornájának trófeáját Lövéte együttese. A városi sportcsarnokban hétvégén rendezett 27. kiírás döntőjében egyetlen góllal győzte le Csekefalvát.
Megsérült egy fiatal lány, miután a gyalogátkelőn elgázolták vasárnap este Csíkszeredában, a Brassói úton.
Az egész falut megrázta egy 65 éves férfi meggyilkolása Magyarlónán: a holttestet szombaton találták meg a rendőrök, és azonnal nagyszabású nyomozás indult az elkövető felkutatására.
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket – mondta a Tisza Párt elnöke vasárnap Budapesten, a Hungexpo területén tartott évértékelő beszédében.
A Plaha című tíz részes tévésorozat a szó metaforikus értelmében hidegre teszi közönségét. Pontosan úgy, ahogy a moldovai (vagy román, emlékezzünk csak Sorin Ovidiu Vîntura és társaira) maffiaállam konkrétan hidegre tette az ország népét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!