11.00 Autóversenyzés, F3, F2, Magyarország (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
13.00 Motorversenyzés, BMX, világbajnokság, Nantes (Eurosport 1)
13.25 Autóversenyzés, Szuperbike, Csehország (Eurosport 2)
14.00 Tenisz, WTA-torna, Prága (Digi Sport 2)
16.00 Tenisz, WTA-torna, Varsó (Digi Sport 2)
16.00 Autóversenyzés, Forma–1, Magyarország, futam (Digi Sport 1, Orange Sport 3, Prima Sport 1)
16.15 Női kerékpározás, francia körverseny, Tour de France (Eurosport 1)
16.45 Labdarúgás, NB I.: Kisvárda–Debrecen (M4 Sport +)
18.00 Labdarúgás, Szuperliga: Petrolul–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
18.30 Labdarúgás, skót Premiership: Celtic–Aberdeen (Digi Sport 2)
19.00 Női labdarúgás, Európa-bajnokság, Anglia, döntő: Anglia–Németország (TVR 2)
19.00 Labdarúgás, NB I.: Paks–Fehérvár (M4 Sport +)
20.15 Labdarúgás, Szuperliga: CSU Craiova–Rapid (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Tenisz, ATP-torna, Umag (Eurosport 2)
21.30 Labdarúgás, NB I.: Ferencváros–Puskás Akadémia (M4 Sport)
22.00 Tenisz, ATP-torna, Atlanta (Prima Sport 2)
22.30 Labdarúgás, Szuperliga: FCSB–FCU Craiova (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
23.00 Golf, PGA-körverseny, Detroit, Egyesült Államok (Eurosport 2)
A Központi Játékvezetői Bizottság (CCA) megtartotta szokásos heti elemzését az elmúlt forduló Szuperliga-mérkőzéseiről, és elismerte, hogy a Bukaresti Dinamo–FK Csíkszereda találkozón Iuliana Demetrescu jogtalanul ítélt tizenegyest a hazai csapat javára.
A Sepsi OSK klubelnöke, Diószegi László a Helyzetbe hozunk! legújabb részében mesélt a háromszéki klub útjáról, kihívásairól és jövőképéről is. Szóba kerültek a játékvezetői döntések, a székelyföldi futball helyzete és a román bajnokság valós arca.
Átvette nyereményét a vasárnapi hatoslottó-sorsolás telitalálatos nyertese, de nem kívánta nyilvánosságra hozni a személyazonosságát – jelentette be kedden a Román Lottótársaság. Néhány dolgot azért mégis elárult magáról.
A világ legdrágább villamosenergiájával rendelkező országok között Románia a 21. helyen áll – derül ki az Intelligens Energia Egyesület (AEI) által összeállított statisztikából, amely 144 ország lakosságának villamosenergia-árait vizsgálja.
Nicușor Dan kedden ismét egyeztet a négypárti kormánykoalíció vezetőivel a bírák és ügyészek speciális nyugdíjának ügyében, kétséges azonban, hogy sikerül-e kialakítani az államfő által meglebegtetett politikai kompromisszumot a pártok között.
Online zajlik majd a gyógyszerek felírása és kiváltása, a páciensek pedig minden egészségügyi adatukhoz hozzáférnek. Továbbá: az adóhatóság rászáll az esküvőszervezőkre, egy férfi pedig az utcán ölte meg volt élettársát, három gyermekének anyját.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!