12.00 Tenisz, ATP-torna, Madrid (Eurosport 2)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Madrid (Digi Sport 2)
15.00 Férfi kézilabda, Bölények Ligája: Bukaresti CSM–Bákói CSM (TVR 2)
16.00 Kerékpározás, dunkerque-i négynapos verseny (Eurosport 1)
16.30 Labdarúgás, 2. Liga: Slobozia–Chiajna (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
17.30 Labdarúgás, NB I.: Gyirmót–Paks (M4 Sport)
18.00 Labdarúgás, NB I.: MTK Budapest–Puskás Akadémia (M4 Sport +)
18.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga: Déva–Galac (Digi Sport 4)
19.00 Labdarúgás, 2. Liga: Steaua–Kolozsvári U (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
19.30 Labdarúgás, NB I.: Ferencváros–Zalaegerszeg (M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Bajnokok Ligája: Real Madrid–Manchester City (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Segítségét kért egy nő csütörtök este a 112-n a békási vidéki rendőrőrstől, miután fenyegetve érezte magát, férjét és lányát 37 éves vejétől, amennyiben annak felesége és három gyermeke nem tér vissza közös otthonukba.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!