11.00 Tenisz, WTA-torna, Parma (Digi Sport 2)
11.00 Tenisz, WTA-torna, Tallinn (Digi Sport 4)
15.00 Sznúker, brit bajnokság, Milton Keynes (Eurosport 2)
16.00 Kerékpározás, horvát körverseny, Cro Race (Eurosport 1)
16.00 Labdarúgás, Román Kupa: Petrozsény–Galac (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
17.30 Férfi kézilabda, Bölények Ligája: Nagybánya–Torda (Pro Arena)
18.00 Férfi kosárlabda, Nemzeti Liga: Dinamo–Galac (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
18.45 Labdarúgás, Román Kupa: Sellenberk–Petrolul (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
19.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Veszprém–Dinamo (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
21.30 Labdarúgás, Román Kupa: Afumați–Rapid (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Magdeburg–Paris SG (Digi Sport 2, Orange Sport 3, Prima Sport 2)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Aalborg–Kielce (Digi Sport 4)
22.00 Férfi kosárlabda, Liga ACB: Girona–Real Madrid (Sport Extra)
Anderson Ceara utóbbi időben nyújtott teljesítménye nem maradt észrevétlen: a Kolozsvári CFR vezetőedzője, Daniel Pancu nyíltan elismerte, hogy szívesen látná csapatában az FK Csíkszereda 26 éves brazil játékosát.
A kapus volt a Concordia Chiajna legjobb embere, de így sem tudta elkerülni, hogy a Sepsi OSK háromszor zörgesse meg a hálóját. Biztosan az első háromban zárja az évet a háromszéki együttes.
A telefonos csalók a nyomásgyakorlásra építenek. Ha higgadtak maradunk, és ismerjük a hasonló eseteket, könnyebb felismerni a veszélyt. Ezért fontos megosztani történeteket, például amikor a Revolut nevében csalták ki az áldozat pénzét.
Bár joggal döbbentett meg sokakat a csütörtök esti hír, hogy Kolozsvárott egy masszázsszalon ázsiai alkalmazottai körében leprás megbetegedést diagnosztizáltak, éppen Románia az az ország, ahol a mai napig működik lepratelep.
Legalább tizenkét ember életét vesztette egy fegyveres támadás nyomán vasárnap Sydney legnépszerűbb strandján, a Bondi Beach-en, amelynek közelében hanuka-ünnepség zajlott.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!